Пожелание за Великден...

  • 2 619
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте мили мами! Hug
Моля ви за помощ,ако знаете някакви по-специални пожелания по случай Великденските празници.Благодаря Ви предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 4 546
за великден не се пожелава, доколкото знам, а само се поздравява. "Христос возкресе"-"Во истина возкресе". то не е като на коледа да се нарича за здраве и плодородие  newsm78

# 2
  • Мнения: 4
Честит Великден! Нека здравето и доброто настроение не те напускат цяла година! Велики дела да свършиш, велики мисли да имаш, велик да си и ти! Христос воскресе!          това измислих Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 126
за великден не се пожелава, доколкото знам, а само се поздравява. "Христос возкресе"-"Во истина возкресе". то не е като на коледа да се нарича за здраве и плодородие  newsm78
..смятам и аз така..едва ли се пожелава нещо по специално,това е все пак празник,в който е вазкраснал Христос ..какви пожелазия би казал на който и да било newsm78..."Христос воскресе"-"воистина воскресе".това стига Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
нека бъде светлина в душите
нека има любов и топлина в сърцата
нека е мирна земята  Hug

дано не ви прозвуча комунистическо  Embarassed

# 5
извинете,но имам за домашно да напиша великденско пожелания.Моля,помогнете ми!Каквито и да са пожеланията! Embarassed #Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт