Детска градина №20 Златно ключе ,гр.Бургас

  • 2 125
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Имам питане относно тази детска градина.Знаете ли кога ще се разбере кои са децата които ще тръгнат през септември?Ще има ли списъци някъде или трябва да се ходи при директорката?И един въпрос към майките,чиито деца са вече там:Правилната детска градина ли сме избрали,доволни ли сте ?

# 1
  • Мнения: 998
Дококото знам юни месец ще изкарат списъци с приетите деца. Надявам се да ни приемт, защото е съвсем близо до вкъщи и после с бебето ще ми е удобно. Но ако не я приемат имам резервен вариант - частна детска забавачка "Ани", от една седмица съм записала дъщеря си там и съм много доволна, никога не я бях виждала да харесва толкова много чужд човек  Heart Eyes  Така, че ако не я вземат в Златното ключе, ще си остане там.

# 2
  • Мнения: 5 539
Списъците ги изкарват през лятото, но не знам кога точно... дали не беше юли-август...ще излъжа.
Дъщеря ми е първа група там през тази година и сме доволни. Честно казано, дори съм очарована, очаквах, че нещата ще са много по-зле. Всъщност аз нямам впечатления от други ОДЗ-та, но за Златното ключе просто нищо лошо не мога да кажа Peace
Гера, с теб сме съседи, може би? Laughing

# 3
  • Мнения: 5 468
Краят на май, началото на юни ще изкарат списъците за набор 2004.
До 30 юни, трябва да се потвърди, че детето ще посещава тази градина. В противен случай, ще отпадне от списъка.
Защо не се обадиш в градината и да питаш директорката, кога ще излязат списъците им? Ще бъдеш по-спокойна, че няма да изпуснеш срока.

Общи условия

Активация на акаунт