Как почиствате лицето си?

  • 1 936
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
 Как сваляте почистващия лосион - с памук или с хавлиена кърпа. Аз винаги съм си почиствала лицето с памук, но наскоро установих, че ако го правя с хавлиена кърпа, кожата не се разтяга, тъй като не се налага да се прилага такъв натиск както с памука. Мисля си, че не е много добре да си преразтягам кожата всяка вечер и сега действам с кърпата. Какво мислите вие?
( Дали не се вживявам прекалено - само бръчки са ми в главата) Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 238
НИКОГА не съм почиствала лицето си с тоалетно мляко или лосион. 
Опитай с Гел-пяна и забрави за бръчките   Peace

# 2
  • Мнения: 2 829
аз почиствам с тампоните за грим и разгримьор и след това с 3-те стъпки на клиник

# 3
  • Мнения: 147
Да, това е най-добрия вариант , но през зимата измиващите гелове ми пресушават много кожата, ползвам ги само лятото.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Да, това е най-добрия вариант , но през зимата измиващите гелове ми пресушават много кожата, ползвам ги само лятото.

Тогава слагай крем след измиването с гел, все пак мисля че измиването с гел и водата е по-добре от търкането с кърпа  Peace

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Вечер почиствам лицето си с тоалетно мляко върху памук,после се измивам с гел-пяна на регал и слагам крем.

# 6
  • Мнения: 868
Аз не вярвам в отделни почистващи средства за грим. Това което използвам за миене вечер трябва да премахва и грима добре, иначе няма полза от него (и според Паула Бегон е така). Не е добре да се дърпа кожата на лицето с кърпи, особено хавлиени.

Аз използвам розовата пяна на Clinique (Rinse-off mousse), и съм доста доволна. Измива се много лесно и не изсушава кожата. За сапуна от трите стъпки съм чула и чела лоши неща, обаче.

# 7
  • Мнения: 1 655
Първо почиствам с разгримьор ако съм била с грим, след това тоалетно мляко после трите стъпки на Клиник.
Използвам само тампони за грим, това почистване с хавлиена кърпа звучи много стяскащо.

# 8
  • Мнения: 147
Първо почиствам с разгримьор ако съм била с грим, след това тоалетно мляко после трите стъпки на Клиник.
Използвам само тампони за грим, това почистване с хавлиена кърпа звучи много стяскащо.
Използвам я влажна и я плъзгам съвсем леко по кожата, изобщо не разтяга за разлика от памука и тампоните.Не прилагам никакъв натиск, кърпите обаче които ползвам са тези по-меките и по- мъхести, които иначе за нищо не стават защото не попиват водата. За това обаче установих че са перфектни. Видях го от Синди Крауфорд, рекламираше някаква своя козметика, там си почисти лицето с хавлиена кърпа.Бях го гледала преди време, а го пробвах само защото ми беше свършил памука:)) Но определено мисля, че така е по-добре за кожата.

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
прави гимнастика на лицевите мускули

# 10
  • Мнения: 916
Първо с памук и тоалетно мляко (но при мен не се разтяга кожата), после с почистващ гел на Garnier..после нанасям дермален разтвор и накрая крем пак Garnier..
Но в случаите,когато се прибирам почерпена отнякъде...дори грима не свалям,което е много вредно,ама...  #Sillyно зъбите си мия задължително)  angel008

# 11
  • Мнения: 1 069
Почиствам спиралата и молива около очите с памучен тампон и тоалетно мляко. След което измивам с гел- пяна от серията GARNIER PURE, слагам тоник, нощен крем и си лягам smile3524

# 12
  • Мнения: 147
прави гимнастика на лицевите мускули

Единствените упражнения за лицето, които знам са за двойна брадичка, можеш ли да ми кажеш нещо повече.

# 13
  • Мнения: 6 958
с тампонче за грим и тоалетно мляко   bouquet

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
прави гимнастика на лицевите мускули

Единствените упражнения за лицето, които знам са за двойна брадичка, можеш ли да ми кажеш нещо повече.

Усмивката е много добро упражнение ... опитвай се да останеш усмихната 2 минути ..... бръчиците около очите са временни,  трайния резултат е добър .... можеш да се научиш да се усмихваш ниско, без очите ....    жабуркай се дълго и по различен начин .... прави физиономии ...

Общи условия

Активация на акаунт