6g.s.ne se vidia ni6to

  • 919
  • 10
  •   1
Отговори
Zdraveite,momi4eta!V na4aloto na 6 g.s. sam i dnes hodih na lekar,no ne se vidia ni6to.Tova normalno li e?Imam savsem leko tsapane(2-3 kapki na den kafenikavo).Izpisaha mi Gerikaps i No shpa.Az otidoh na 10  dnevno zakasnenie na dok.Cikala mi e 31-33 dni.Kakvo mislite?Mnogo mi e kofti,za6toto ve4e imam edin missed minalata godina i ne mi se misli ako stane pak sa6toto.Blagodaria predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 9 063
С какъв ехограф те гледаха?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Трябва на вагинален да те гледат, отиди на още един доктор и не се притеснявай предварително. Успех  Praynig

# 3
Izvinete me za nevejestvoto,no kakvo predstavliava vaginalen ehograf?Ne sam mnogo zapoznata.

# 4
  • Мнения: 820
Вагиналния ехограф има специален накрайник, който се поставя няколко см навътре във влагалището и се прави ехографията, която е много по точна и ясна от коремния ехограф. Обикновено бременността до 3 месец се следи на такъв ехограф.

Ако са те гледали с коремен ехограф нищо чудно, че не са видяли нищо, обикновенно толкова рано плодния сак се вижда само на вагинален ехограф.

# 5
  • Мнения: 941
Вагиналния ехограф има специален накрайник, който се поставя няколко см навътре във влагалището и се прави ехографията, която е много по точна и ясна от коремния ехограф. Обикновено бременността до 3 месец се следи на такъв ехограф.

Ако са те гледали с коремен ехограф нищо чудно, че не са видяли нищо, обикновенно толкова рано плодния сак се вижда само на вагинален ехограф.
   Точно така Peace А това зацапване?Ти прави ли си тест за бременност?Я смени лекаря,че нещо не ми се връзват нещата newsm78

# 6
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай,може би е рано още,аз отидох за парви път на лекар в осмата седмица и се видя много добре със сърдечна дейност,другия път ще го видиш  Peace

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами миличка,аз бих те посъветвала веднага да отидеш на друг доктор...не искам да те плаша, но ние в 5-6 г.с си видяхме пулсациите на зародиша.Възможно е лекаря да е некадърен,ехорафа смотан, но съществуват и други възможности като това да не си бременна (не си посочила как си установил бременността )или просто зародиша да не е в матката, за което трябва веднага да се отреагира.
Бъди спокойна, отиди си на друг лекар и виж той какво 6те ти каже.
Желая ти  успех, дано всичко бъде наред!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 555
Спокойно и при мен отначало  едва едва се забеляза в 5 г.с. но аз отидох на 3Д и там веднага констатираха бременността чрез вагинален ехограф !!! 

# 9
  • Мнения: 5 539
Ако не са те гледали с вагинален трансдюсер на ехографа, естествено, че няма да видят нищо. Лошото е, че много доктори изобщо нямат такъв вид сонда.

# 10
  • Мнения: 3 069
Както са писали вече момичетата трябва да те прегледат с вагинален трансдюсер.На мен ехография през корема започнаха чак към края на 4-я началото на 5-я месец.
В 6 г.с. трябва вече да се вижда околоплодния сак.

Общи условия

Активация на акаунт