За гланцовете...

  • 1 544
  • 31
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Нека поговорим за гланцовете за устни...споделете впечатления...от кои сте доволни и кои не бихте сложили на устните си никога повече...
целта на темата ми е да отсеем най-добрите сред най-добрите...
...записвам се първа....ползвах на Nivea - Caregloss and shine...реших да го сменя със Water shine на Maybelline...от тези 2-та определено съм по-доволна от Nivea и ще се върна на него...преди време бях голяма фенка на гланцовете на FlorMar...обаче винаги ми се разтичаха и ми цапаха чантата...нещо не се затваряха добре....
...та...вие сте...търсих в търсачката но не намерих подобна тема...ако се повтарям...извинете ме   bouquet Peace

# 1
  • Мнения: 4 150
Използвам на Nivea и на Leocrema,доволна съм. Peace

# 2
  • Мнения: 2 229
Винаги съм използвала само гланцове, мразя червила. Crazy
Имала съм на Ейвън, Орифлейм и сега съм с Викториа Секрет, на ВС най ми харесват, някаква плодове серия, супер вкусни са, освен всичко друго. Crazy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Serendipity, а на ВС от ЩАТИТЕ ли си ги взимаш/или ти носят  Grinning
... имам слабост към ВС и голямо желание да имам НЕЩО на марката...за жалост нямам нищо... Crossing Arms
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Фен съм на гланцовете на Буржоа и Голдън роуз. Предпочитам гланцове с четка, а не с дунапренче.

# 5
  • Мнения: 1 384
Аз ползвам на Клиник, Ейвън и Нивеа и съм доволна.  Wink На Орифлейм не ми допадат особено  Peace

# 6
  • Мнения: 2 673
любим Hug, по-добър е и от Лореал Peaceдаже ме подсещаш да си го купя Peace

# 7
  • Мнения: 1 655
ползвам на Макс фактор и съм доволна. Допадат ми.

# 8
  • Мнения: 6 958
Ползвам на Орифлейм от доста години и съм доволна  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Кaril, дразни ме, че не е в тубичка...гланцовете в тубичка са ми много по-удобни от другите...и като цяло очаквах повече от него...ма то "за всяка стока си има клиент" са казали хората:peace:

# 10
  • Мнения: 2 926
Lumene - изключително съм доволна от марката!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Направо ... ужас...толкова искам да ползвам декоративната козметика на марката...а във Варна има само бяла... #2gunfire Peace

# 12
  • Мнения: 2 407
Ползвам на Макс Фактор, Нивеа, Голден Роуз ,мисля сега да си взема новия на Клиник- за обем.

# 13
  • Мнения: 2 414
Imashe edin na Revlon,koito obojavah,no ot dosta vreme ne sam si go vzimala....Na Bourjjois mi haresvat novite ot kolekciqta "Nude",na Loreal sa hubavi,dovolna sam i ot Maybaline. Hug

# 14
  • Мнения: 2 926
Направо ... ужас...толкова искам да ползвам декоративната козметика на марката...а във Варна има само бяла... #2gunfire Peace
Направо не е за вярване, че в град като Варна я няма... newsm78
аз в Димитровград намирам всичките им продукти....а във Варна как ги няма?.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт