Radiant Professional Cosmetics

  • 1 804
  • 2
  •   1
Отговори
уфф незнам дали да се похваля или да се оплача..
ама ми трябва малко морална подкрепа
днес тръгнах по магазините и се зарекох за бога ДА НЕ ХАРЧА.. ама пусти широки пръсти Sick, тъй де отчетох се скромно  Embarassed червило, фдт и пудра... то няма лошо, ама всичко на тази марка RADIANT Professional ( според мен това е професионалната линия на Seventeen - по спомен от едно време )
ами доверих се на продавачката в Bonjour - много сладкодумно момиче , та мацна ме набързо и със същата скорост олекнах с 60 лв
не че са много за качествени продукти, бих дала и повече , ама понеже за тези пари можех да си взема нещо с по-известно име и сега съм се замъчила... дали не сбърках
в нет-а не само че няма уебсайт на козметиката, пък даже и на Seventeen, ами и нищо не намерих за тази серия и съвсем се разстроих  #Cussing out
моля ви, някой ако има наблщдения да сподели, че съвсем ще се депресирам, даже и да са лоши - по добре от неведение newsm78
пък аз обещавам вече да не правя така , първо ще питам  Rolling Eyes
plsssssss то верно че пред свършен факт... ама все пак
мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: X
На Radiant съм имала само един гланц за устни в кутийка - жълт, седеше добре, но лепнеше адски много. Други наблюдения  нямам newsm78

# 2
  • Мнения: 4 916
В едни италиански сайтове пише, че е на "Севънтийн". Споко.
Пък и като ти харесва, защо ти е по-известна марка? Няма да го развяваш това червило по улицата, я.

Общи условия

Активация на акаунт