Последиците От Катастрофите По Пътищата

  • 1 491
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
http://www.vbox7.com/play:aae26413

Автор: www.TUNNING-BG-MAFIA.com

http://www.vbox7.com/play:389b7d81


http://www.vbox7.com/play:4c3a688a



Не знам дали тук трябва да я пусна тази тема, но направо нямам думи какво става по нашите пътища , но просто е ужасно.

# 1
  • Мнения: 46
Според мен навсякъде е подходящо това място да се показват последиците от такива безумия по пътищата направо изтръпнах като ги гледах. Дай Боже поне да намалеят тези инциденти за съжаление никой не е застрахован дори да внимава много и да спазва правилата за движение по пътищата

# 2
  • Мнения: 9 063
Баси...разревах се Confused Заседна ми буца в гърлото...
Не мога да повярвам, че в тези коли е имало хора.
Не знам как човек може да си причини подобно нещо.
Жалкото е, че тук из форума съм сигурна, че всички са съвестни шофьори, най-малкото постоянно говорим за случващото се на пътя...ама другите, "навън"...те трябва да ги видят тези клипчета. И може би пак няма да има ефект...

# 3
  • Мнения: 2 792
 Подобни теми трябва да се появяват постоянно и колкото и грубо да звучи и историята на потърпевшите, след това. Човек става чувствителен единственото, когато се допре до една лична драма, самата катастрофа или кадъра след нея  е нещо, на което изтръпваш, но не очакваш да ти се случи...Важно е да се натрапи последващото и това, което е било преди това.

# 4
  • Мнения: 25 447
Последиците от катастрофите ги видях още като ученичка. В санаториума на Павел баня. Умрелите - умрели, но видях какво става с оцелелите. И може би главно затова нямам книжка.
Та, с две думи - мъже, жени, деца - на инвалидни колички, някои от тях без никаква надежда някога да стъпят на краката си. Хора, живеещи от една операция до друга, от болница до санаториум и обратно. Разбити семейства, съсипани роднини - психически и финансово...
И най-гадното! До всеки мъж имаше по една жена - било майка, било съпруга. Жените обаче бяха сами. Омъжените и вече разведени (съпрузите им  решили да се спасяват поединично!), децата им - на отглеждане при бабите. А те - сами с болките си...

# 5
  • Мнения: 1 187
Oх,свива ми се сърцето..  Confused Наистина е ужасяващо до какво може да доведе секунда невнимание!Изпитах го преди около две години-бременна.. И няма да си мажа белезите от операцийте,искам да ми напомнят колко е кратък живота..и какъв късмет имаме цялото семейство,начело с дъщеря ни!

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
БОДЛИВКА, #Crazy Това вашата кола ли е ?Какъв късмет, че сте оцелели. Ако ти се говори за това, ще споделиш ли какво точно стана ?

# 7
  • Мнения: 2 407
ле ле, много ужасно..

# 8
  • Мнения: 3 537
Като съдя по колата,големи сте късметлии.

# 9
  • Мнения: 338
Направо е ужасно.Предлагам на всеки който иска да го препрати и в други форуми,аз вече го направих.

# 10
  • Мнения: 4 053
да ни пази Господ  Praynig

# 11
  • Мнения: 2 792
   Тези неща не зависят от Господ, а от нас самите, ако не се спазва нормално поведение на пътя или се кара пиян и Господ не може да помогне.

# 12
  • Мнения: 4 053
   Тези неща не зависят от Господ, а от нас самите, ако не се спазва нормално поведение на пътя или се кара пиян и Господ не може да помогне.

сигласна съм с теб,
но колкото и внимателни шофьори да сме ние,
като се качи някой натаралянкан глупак в колата си,тогава само Господ може да ни спаси  Confused

# 13
  • Мнения: 2 792
 Мони, така е, разбрахте още  в началото какво имаш предвид, но аз обичам да си уточнявам. Прехвърлянето на отговорността на Господ, винаги ми се е струвало като форма на безотговорност, за това си опявам като стара баба...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт