Въпрос към хомеопатите

  • 685
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Дано да има някои от вас онлайн, че ми е напрегнато докато се свържа с хомеопата утре!
Преди 5 дена аз и децата ми прихванахме страшна хрема, особено аз  И при трите хремата беше с гъсти, зелени и лепкави сополи. Пием различни лекарства (аз Беладона, едното дете Пулсатила, а другото Херпа Сулф), но хремата почти изчезна, но се появи кашлица. Дробовете са чисти, кашлицата идва от стичащите се лепкави секрти, които засядат към гърлото и доста кашляме. Утре ще звъня на хомеопата, но да ви питам и вас мислите ли че се оправяме? Дали преместването на болестта посока към гърлото означава подобряване или ще се наложи смяна на лекарството?
Аз лично, при предишното подобно боледуване през есента направих синузит, сега слава Богу хремата почти е отшумяла.... но тази кашлица ме притеснява. Мъжа ми ги е водил при хомеопата вчера, тя ги е преслушала и е казала да продължим още 1 ден с лекарствата и пак да се чуем, но ми е интересен вашият коментар... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 341
но хремата почти изчезна, но се появи кашлица. Дробовете са чисти, кашлицата идва от стичащите се лепкави секрти, които засядат към гърлото и доста кашляме.

Определено не върви към подобрение, хремата трябва да мине последна. А това със синузита ви също не е добре, на ваше място бих поговорила с хомеопата да смени тактиката, в противен случай освен дето няма да ви помогне, може да навреди.

ЕТО една тема за хомеопатията, но е в друг подфорум. Тук можете да задавате въпросите си.

Общи условия

Активация на акаунт