Къде дървени столчета за хранене - Варна?

  • 892
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Търся да взема дървено столче за хранене, но никъде не мога да намеря. Навсякъде са все от по-малките, а аз искам от по-големите. Някой виждал ли е скоро да продават някъде?

# 1
  • Мнения: 17 402
Какво означва по- големи? Имаш предвид такива, които после стават на столче и масичка ли?

# 2
  • Мнения: 950
Има два типа, които стават на столче и масичка. Изглеждат по един и същ начин, но едните са по-малки по размер от другите.

# 3
  • Мнения: 17 402
Дъщеря ми има такова столче- не знам дали е от малките или големите... Маха му се табличката отпред- още го ползва, на 3 години е.

# 4
  • Мнения: 287
Bi_k , дървени столчета има в оказиончето зад съда на Тракия. Знаеш ли го къде е? Може да провериш какви точно са и дали не ги правят по поръчка  Peace

# 5
  • Мнения: 3 211
провери ли в Образцов дом, Бебчо и Арлекин?
също такива продават/произвеждат се от Явор, знам един магазин на ул.Цар Симеон, където продават техни неща, имат и сайт, пусни в Гугъл

# 6
  • Мнения: 2 381
Какво означва по- големи? Имаш предвид такива, които после стават на столче и масичка ли?
Ако за тези става въпрос, има ги в "Метро".

# 7
  • Мнения: 79
ние сме с такова столче и не знам как са другите но на мен ми е супер неудобно , дъщеря ми постоянно се изхлузва  и е очеизвадно че не и харесва като я слагам в него да се храни.

# 8
  • Мнения: 12
Големи дървени столчета имаше в магазина в Образцов дом, цената беше около 70 - 74 лв.

# 9
  • Мнения: 950
Благодаря ви за информацията! Ходих навсякъде и нямаше. Май ще пробвам да поръчам по Интернет.

Общи условия

Активация на акаунт