Билкови чайчета?

  • 508
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Али така и не свикна да пие вода... успявам единствено да я излъжа с подсладен билков чай  ooooh!
Опитах с чайчетата на Хип, Копър и Горски плод, но не ги хареса... гооооляма претенция, като не и хареса нещо просто е абсурд да и го набуташ  Laughing
Пием шипков и липов. Да ама се запекохме и спрях шипковия... какви други мога да и давам?

# 1
  • Мнения: 7 106
Аз също правя на Ева шипка и липа, лайка още не съм се престрашила.Редувам ги през ден, като в дните когато правя шипков, гледам да и давам повече разхлабващи храни, за да избегнем запека и се получава за сега.
Преди няколко дни имаше една тема за чая Ройбос, ето я , много е полезен и можеш да го даваш.Аз за съжаление във Видин не го намирам, но съм поръчала да ми донесат и го чакам тези дни и ще я пробвам Евка.Мисля, че може и ментов чай да се дава, стига да и хареса.
Вода и ние почти не пиеме.

# 2
Аз също давам билков чай на моя бебо, защото отначало не искаше вода, но го подслаждам с мед. Много му харесва и нямаме проблем с коремчето. Когато нямам друг чай, а основно билкови му правя, давам бебезан.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Шали, мерси за линка, ще взема да го пробвам този рой бос Simple Smile
Vanya, мед мисля да дам на бебка чак след година, че е доста силен алерген....

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Нашето педи каза да давам чайчета мащерка и маточина. Само тези спомена...Направих мащерка, но е много горчив, докато стане поносим за пиене сложих сигурно към 2 детски лъжички захар, а не ми се иска. Но, така или иначе, не го пи много-много, или не е свикнала или не й хареса...

# 5
  • София
  • Мнения: 771
А да попитам билковите чайове от сушени билки ли ги правите или може и от тези, които се продават в пликчета?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: kali
А да попитам билковите чайове от сушени билки ли ги правите или може и от тези, които се продават в пликчета?


Педито каза, че може и чайовете на Биопрограма да се дават

# 7
  • Мнения: 2 534
Е това с лайката ме изуми.Аз покрай тези грипове дори млякото и правех с чай от лайка , изобщо не и давах вода , а само чай.На ден е изпивала поне по 400 мл.

Общи условия

Активация на акаунт