Великденска тема...

  • 585
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Тъй като повечето сигурно сте си боядисали яйцата вече, искам да питам как си измивате ръцете от боите??? ooooh! Аз до такава степен се мацам, че всяка година ръцете ми са като на циганче, ровило в кофите, по 2 седмици след Великден. Laughing Някакъв бабин ефикасен начин да я смъкна тая боя?? Сапун и шкурка вече не помагат. Blush
...няма да пускам нагледни снимки на какво ми приличат ръцете, че ще се уплашите. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 4 170
Аз си слагам ръкавици.Ако има мръсно въпреки ръкавиците ги мия с веро. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 4 751
Сигурно 10 пъти си измих ръцете прди малко, вкл и с Вениш пробвах Crazy ама още са шарени на места  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 956
В четвъртък като ги боядисвах моите, се бях омазала порядъчно...обаче след измиването на ааааадски "прилично" количество съдове беше останало само под 2 нокъта  Laughing Laughing
Мих с Медикс   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 424
Аз си слагам ръкавици.Ако има мръсно въпреки ръкавиците ги мия с веро. Wink
И аз така  Peace

# 5
  • Мнения: 6 958
Правя ги с пръсти но използвам 2 лъжици, памук и т.н. Ако евентуално някъде имам леко петънце по ръцете го махам с тест гел и упорито търкане...  Peace Ти определено си се развихрила нещо много яката щом си се омацала порядъчно  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 2 229
Пробвала съм с ръкавици, но не става - изпускам яйцата. Grinning
Ще ходя да търкам с веро... Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 870
аз се измивам със прахообразният-Бинго за тенджери.Слага те си на ръцете както са сухи и после със малко вода и почвате да ги търкате.Изчезва всичко Peace

# 8
  • Мнения: 12 705
Вземам си от аптеката латексови ръкавици - от тези хирургическите. Прилепват по ръката и е доста лесно да се работи с тях, иначе с другите найлоновите и аз не мога.

За вече изцапано мога да кажа само свеки как се справя, ама е малко драстично - с белина. Е, сигурно е доста разредена, не знам.

# 9
  • Мнения: X
 И моите ръце бяха целите с боя.Но изкъпах  кучето с неговия шампоан против паразити, и от боята нямаше и помен Joy

# 10
  • Мнения: 2 229
И моите ръце бяха целите с боя.Но изкъпах  кучето с неговия шампоан против паразити, и от боята нямаше и помен Joy

Аз имам такъв за котки, дали ще има ефект? Laughing

# 11
  • Мнения: 1 488
аз използвам ръкавици. пробвай и ти, с някакви тънки.

# 12
  • Мнения: 1 282
Аз пък моите ги измих с лимонена вода. Много лесно ми се изчистиха.

# 13
  • Мнения: 2 047
   Изпери нещо на ръка!

# 14
  • Мнения: 1 120
   Изпери нещо на ръка!

изпрах си един панталон и сега няма помен от боя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт