Въпрос за количките Mag England

  • 582
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Не съм сигурна дали е за тук тази тема, но не можах да измисля къде да я пусна! Та купих си количка Mag England и до сега си я ползваме със порт-бебето. Само, че сега става горещо и искам да спра да ползвам тази чанта, защото тя допълнително спарва бебето. Искам да попитам тези от вас, които имат такива колички какво слагате на дъното на количката. Нещо като дюшече има ли, което мога да си купя. Не ми се струва достатъчно да завия дъното само с пелена. Благодаря ви за отговорите предварително!

# 1
  • Мнения: 941
 имам такава,мисля,че Принцес.Но е без порт бебе.Ако щеш вярвай,но мъжа ми сложи дунапрен.Изчистен,изпран и изрязан по формата на количката и да ти кажа съм доволна.Е,сещаш се че детето не лежи направо върху него.Сложил го е между твърдата,повдигаща се част на количката и това,което те са сложили като дюшече,ако я погледнеш,ще се сетиш.Но не може да не продават и нещо,което би ти свършило работа

# 2
  • Мнения: 5 140
И аз имах такава количка и слагах дюшече, бях го купила пак от Щъркела.
Но като се позатопли много времето го махнах, защото много запарваше.

# 3
  • Мнения: 2 957
Моята количка беше без порт-бебе.Постилах някакво одеалце.По едно време дори олекотена завивчица Simple Smile
Дюшече не съм слагала,но задължително слагах възглавничка.

# 4
  • Мнения: 1 353
Имам Принцес Рол и никога не съм слагала нещо различно от завивката която съм преценила според сезона. Притеснявах се само да не й е твърдо, но не съм имала проблем

# 5
  • Мнения: 2 047
  Слагам одеало - тънко или по-дебело според времето. Но идеята за някакъв дунапрен или нещо подобно не е лоша, защото на мен тази количка ми се струва с малко неравно дъно. По-точно има лека чупка в средата, която ми се струваше, че трябва да се компенсира. Пада се точно на кръстчето на бебето. Когато беше много малко слагах една много тънка и дълга възглавница и отгоре одеалото или пелена.

# 6
  • Мнения: 1 701
В крайна сметка май реших да сложа едно одеалце вътре и да го завия с пелена! Утре на разходката ще видим как ще се чувства. Дано не го спарва. Макар, че одеалото е вълнено и не би трябвало да спарва. ПЪк и горещо с това порт-бебе. Такава топла зима. Яд ме е че го взехме. Чудя се другата зима дали ще се събира в него ...
Благодаря за отговорите! Simple Smile   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 677
Нищо не съм слагала.

# 8
  • Мнения: 1 701

Добре де а разните там коланчета и тирантички дето са на дъното и се ползват когато количката стане лятна, за да се връзва бебето, когато е седнало, къде ги слагаш? Мен те ме притесняват доста, да не му убиват!

Общи условия

Активация на акаунт