AM нa Hipp БИО?

  • 558
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 707
Здравейте,
има ли мами, които хранят с АМ на Хипп БИО? Как го приемат децата?

Благодаря.

# 1
  • Мнения: 27 524
Хубаво е по принцип. Децата, общо взето, примат всякакви млека  Peace

# 2
  • Виена
  • Мнения: 725
Ние сме с Hipp Bio само,че 1 и малкия го приема добре Peace.Преди това бяхме пробвали всички останали,но се спрях на това.

# 3
  • Мнения: 707
Благодаря ви!  bouquet
Във вторник го почвам, че ме е страх ако направи някаква алергична реакция (пък сега нали са почивни дни), да не търча по болниците  Confused.

# 4
  • Мнения: 22
Ние се храним с HIPP ,само че розовото с пробиотиците. Бебка много го харесва. Не сме имали никакви проблеми с него. Според мен е чудесно АМ.

# 5
  • Мнения: 171
От някоко месеца сме на ХИП Био синята кутия и макар 4е минахме 8 месеца още сме на двойката. Мога да кажа 4е това е единственото мляко, от което изобщо не се запе4е. След като до 7-мия месец бяхме на Фризовом и педи каза да го сменяме пробвахме Фризо2 и Аптамил, ноооо  Shocked запек. Хип е номер едно за нас  Peace

# 6
  • Мнения: 707
Благодаря ви   bouquet.
Аz го давам вече трети ден (zамествам всеки ден по една лъжичка zаЩото до сега бяхме на ХА) и zасега се приема добре. Надявам се като останем само на него все така да и е вкусно.

# 7
  • Мнения: 639
Ние се храним с HIPP ,само че розовото с пробиотиците. Бебка много го харесва. Не сме имали никакви проблеми с него. Според мен е чудесно АМ.
и ние така

Общи условия

Активация на акаунт