малко помощ - болки на апендисита

  • 2 597
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Казвайте какво да го правя моя мъж. От три дни го боли а за доктор не ще да чуе. Сега му стана лошо но казва, че не го боли. Възможно ли е ако се спука да не усеща болка. Много съм притеснена моля някой да каже по обширно нещо по въпроса

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Не мисли най-лошото,но ако имате съмнение за апандисит,по-добре е да се направи консултация с лекар.Особено пък като му е станало лошо.
Понеже съм опериарана като малка мога да напиша какви бяха моите симптоми:температура, болки в корема и повръщане.
Опитай се да го убедиш за лекар и успех!

# 2
  • Мнения: 941
абе тия мъже всичките са от един дол дренки!Моля те ЗАВЛЕЧИ ГО на лекар!Ако се спука апендицита болката спира и се получава перитонит,ако до 6-ия час не се оперира...незнам.Това го знам от хирурга,който махна моя преди 2 г.

# 3
  • Мнения: 5 531
Ако се съмняваш че е апендисит, веднага го заведи на лекар. И аз знам че болката в даден момент може да спре, но следва  перитонит.  Не отлагайте прегледа.

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
От колко време го боли?
Непрекъснато ли?
Ако е непрекъснато, най-добре се запътете към Пирогов.
Защото ако се спука, става лошо.

# 5
  • Мнения: 2 751
С тигана по главата 2-3 пъти и го води в Пирогов  Shocked (вироглави мъже, бееее...всичките еднакви!  341uu)
Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
Боли го от три дни поне от толко знам. Не  е постоянно но си ме е страх

# 7
  • Мнения: 941
Ева23,как е мъжа ти,какво става?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
спря болката и естествено не отиде на лекар. Притеснява ме доста, но разпитах и казаха, че и от храна се получавало лека криза. Ако получи пак обаче отива без да му отстъпя

# 9
  • Мнения: 819
Идете на лекар,ч е и аз така периодично си правех кризи и...последва накрая перитонит!Като се спука,болката е неистова.А съществувало и понятието "хроничен апандисит"...моето било такова и ...лягах под ножа,иначе щях да предам Богу дух...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 345
Леле ти ме шашна направо ама как да го накарам сега не го боляло вече. Shocked

# 11
  • Мнения: 941
ама дали е апандисит наистина? Накарай го поне едно ехо на корем да направи

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не подценявайте изминалата криза. Задължително на лекар, кръвна картина и най- добре ехограф.  Peace

# 13
  • Мнения: 819
И аз така мился.Може да е отминало,може да не е нещо толкова сериозно като моето,но идете на лекар,че ...е ужасно!

# 14
  • Мнения: 822
На 10 години като бях, ме оперираха от апендисит. Тогава се влачих една седмица с повръщане. температура,болки в коремната област, все едно някой вирус съм лепнала, и докторите докато се усетят, че трябва да ме режат... На косъм съм била от перитонит. От перитонит се умира, не искам да те плаша, но веднага отивайте на лекар, по-добре да се разкарвате за нищо, отколкото да съжалявате после!
Идете на лекар,ч е и аз така периодично си правех кризи и...последва накрая перитонит!Като се спука,болката е неистова.А съществувало и понятието "хроничен апандисит"...моето било такова и ...лягах под ножа,иначе щях да предам Богу дух...
Абсолютно вярно е това за хроничния апендисит!

Общи условия

Активация на акаунт