Пийна си шампоан-опасно ли е

  • 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Здравейте мили мами,
много съм, притеснена и търся съвет от вас. Не съм съвсем сигурна , че тук е мястото на темата ми . Моля модераторите да я преместят ако тук не и е мястото.

Та значи моят сладур на 1, 6 месеца докато го бършехме след баня той си играеше с моя шамоан и успя някак си да го отвори и май сръбна малко Shocked

Сега вече спи , но аз адски се притесних. Опитах се да го накарам да пие айрян но той отказа.

Дали е много опасно?? Да го заведем на лекар?Още сега??
Аз направо май тази нощ няма да мигна.
Имате ли опит с подобно нещ?? Какво му дадохте??

Благодаря ви предварително
и весели празници Wink

# 1
  • Мнения: 598
обади се на педиатъра си или отидете в Бърза помощ бих казала. Не ми се е случвало такова нещо, но бих се притеснила ако наистина си е пийнал, откъде да знам дали не е опасно. Занеси за всеки случай шишето с шампоана като отидеш в Бърза помощ. Може да няма никакъв проблем, ама за всеки случай аз това бих направила. И дано всичко е наред!

# 2
  • Мнения: 524
 Обадих се на педито и тя каза, че ако не повръща до 30 мин сме ОК. Просто  да го наблюдавам и ако е с разтройство да взема мерки срещу разстройството.

По-принцип такъв вид неща се предвижда от производителя , че може да бъдат погълнати малки количества . Същото е със сапуните и с верото .

Затова се чудя дали да хвърча при условие, че няма никакви симптоми.

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 22:31 от funny

# 3
  • Мнения: 1 691
Според мен пък не е чак толкова фатално. Шампоаните не са отровни, само дето не са вкусни и се пенят в устата Wink А и едва ли повече от 1-2 глътки е допокал.

# 4
  • Мнения: 857
Според мен пък не е чак толкова фатално. Шампоаните не са отровни, само дето не са вкусни и се пенят в устата Wink А и едва ли повече от 1-2 глътки е допокал.
newsm10

# 5
  • Мнения: 524
Според мен пък не е чак толкова фатално. Шампоаните не са отровни, само дето не са вкусни и се пенят в устата Wink А и едва ли повече от 1-2 глътки е допокал.

Ами не той посто погълна без да иска защото отвори капачката и той се изсипа върху него. Той се задави и аз затова реших, че е погълнал нещо. Ако е глътнал то е 1 глътка....

Общи условия

Активация на акаунт