Странен проблем със Skype...

  • 998
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Скайпът ми си работи както обикновено, но с един определен човек не ме свързва! Shocked

Чатя си с двама други едновременно и няма проблем, но с този ми дава "15 messages not delivered yet" например. Confused

Релогвах се поне 5 пъти, рестартирах ПС-то, той също. Накрая влязох от друго ПС и тогава се оправи, но като се върнах на моето си, пак някои от съобщенията ми изписваше като неизпратени. Confused

Как става тоя номер?!?!?!?! Shocked

Тука всяка втора тема стана за компютри и се извинявам, но ме хвърли в музиката това, някой с подобен проблем? Никаква идея нямам как е възможно и защо става така. newsm78
Интернет доставчиците ни не се обичат може би... Rolling Eyes

П.П. Христос Воскресе!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 539
Воистина воскресе! Този човек да не би да те е игнорирал или нещо подобно? Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Да  не би да имаш забрана от отсрещната страна? newsm78
Воистина возкресе!!!

# 3
  • Мнения: 1 312
Воистина воскресе! Този човек да не би да те е игнорирал или нещо подобно? Rolling Eyes

И аз това се сетих.
Ако те е игнорирал от листата си няма да получава от твоя компютър съобщения...,или от твоя ник.
Защото знам случай,когато IPто беше известно на едната страна и беше направил така,че с каквото и име да се регистрира от този компютър съобщения не се получаваха!

# 4
  • Мнения: 2 229
Нееее, не ме е блоквал! Naughty
Няма такова нещо, ние си писахме смс-и после 3 часа да се чудим защо става така, и той си чати безпроблемно с други хора, релогва се и пак така...много странно.
От другия компютър нямам проблеми. Confused Само от този...и само с него... Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Не ви е било писано май Joy.шегувам се

# 6
  • Мнения: 2 229
Не ви е било писано май Joy.шегувам се

Бе ти се шегуваш, ма точно така е май. Mr. Green hahaha

Да знаете някой "компютърен форум" да се оплача там? Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
в АБВ-то

# 8
  • Мнения: 6 958
Случвало ми се е... В последствие се разбира, че въпросния човек е офлайн или има проблеми с нета... Проблема не е при теб, поне при мене това се оказа  Peace

# 9
  • Мнения: 4 392
За да не отварям нова тема, да попитам тук.
Аз пък не мога да издиря човек в скайпа, въпреки, че му знам името и и- мейла. Трябват ли ми някакви по- специфични данни? Thinking

Честит празник, момичета!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Не не ти трябват други данни,името само е достатъчно дори или само имейла,странно защо не го намираш. newsm78

# 11
  • Мнения: 2 253
За да не отварям нова тема, да попитам тук.
Аз пък не мога да издиря човек в скайпа, въпреки, че му знам името и и- мейла. Трябват ли ми някакви по- специфични данни? Thinking
Ако при регистрацията си е написал някакво име просто,а не неговото,като лична информация....

Общи условия

Активация на акаунт