май прецаках микровълновата

  • 1 651
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
ползвах я на грил, а върху нея имаше хляб в найлонова опаковка. част от опаковката се е разтопила. като я махнах, се отлепи част от иноксовото покритие. сега като я пусна и си задържа ръката над мястото, където няма инокс, усеща се топлина, сякаш си държиш ръката над котлон. а където има инокс - чак като си допра ръката усещам, че е топла ламарината.
дали мога да я ползвам така?  Rolling Eyes дали микровълните излизат и са вредни?  Embarassed
страх ме е да не стане някоя бела. а умирам от яд, защото я имаме само от няколко месеца. ooooh!

# 1
  • Мнения: 292
ползвах я на грил, а върху нея имаше хляб в найлонова опаковка. част от опаковката се е разтопила. като я махнах, се отлепи част от иноксовото покритие. сега като я пусна и си задържа ръката над мястото, където няма инокс, усеща се топлина, сякаш си държиш ръката над котлон. а където има инокс - чак като си допра ръката усещам, че е топла ламарината.
дали мога да я ползвам така?  Rolling Eyes дали микровълните излизат и са вредни?  Embarassed
страх ме е да не стане някоя бела. а умирам от яд, защото я имаме само от няколко месеца. ooooh!

Що за "иноксово" покритие? Инокс е неръждаема стомана, не покритие. Нещо на менте намирисва  Sad

# 2
  • Мнения: 4 546
еми лъскавото отгоре се изтри.  newsm78 аз мислех, че е това инокса  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 491
Хм, и аз за първи път чувам за подобен проблем, пък и наистина не би трябвало инокса да се изтърква толкова лесно. По-добре се обърни към гаранционния сервиз - много е вероятно да ти откажат гаранционно обслужване, защото повредата е станала поради непредпазливост и по вина на клиента, но все пак ще ти обяснят има или няма от какво да се притесняваш. Успех и дано няма повреда! Peace
Ако не е тайна - каква е марката?

# 4
  • Мнения: 4 546
хайер.

# 5
  • Мнения: 175
Ако това ще те успокои, аз направо гръмнах нашата, още докато беше на 2 дни, но ми я смениха направо в магазина. За по сигурно отиди направо в магазина с гаранционната карта. А и според мен не би трябвало да има проблем каквото и да сложиш отгоре.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
herelina - искаш да кажеш, че боята й е паднала, тъй ли?
Щото ясно е, че инокс-а не може да падне....
Ако й е паднала боята, МВ фурна е на доизживяване. Ще почне да искри и после ще й гръмне магнетрона. Няма спасение - повярвай, пък и МВ фурни с тази марка са си чист боклук.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 782
...пък и МВ фурни с тази марка са си чист боклук.

Чудя се да се засегна или да се притесня... Rolling Eyes

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
щом е само на няколко месеца, би следвало да е все още в гаранция... Иди до магазина, от който е купена, или до сервиза, който обслужва гаранцията и се консултирай с тях....
Успех

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И какво ще промени това- тези неща не се поемат от гаранционното сервизиране.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...пък и МВ фурни с тази марка са си чист боклук.
Чудя се да се засегна или да се притесня... Rolling Eyes

лошо е да нямаш избор... А ти имаш  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 17 546
Това нещо би трябвало да се обслужва гаранционно! Не може да се обели след няколко мескеца! Да не вземеш да си признаеш в сервиза как точно е станало! Щом се бели - не е инокс и за това, че са ти казали, че е инокс, трябва да им потърсиш сметка в магазина. Иначе обелването не е толкова страшно. Продават се спрейове за тази цел. Нашата е от 1995 година, обелена, изчегъртана, изшкурена и напръскана с такъв спрей си работи вече 12 години! Пак и е ред за пръскане. Но това в твоя случай не важи защото си в гаранция! Потърси си правата и не им се връзвай на хъкането и мъкането, което ще ти спретнат! Още повече, че новите ел.уреди с изискванията на ЕС са с 2 (две) години гаранция!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да не вземеш да си признаеш в сервиза как точно е станало!

те в сервизите лапат мухи предимно  Crazy Whistling

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ти май не си се сблъсквала със сервизи, а ? Затова се изказваш така некомпетентно. Поема се от гаранцията- ама друг път, независимо какво ще каже тя, как е станало.
На мен стъкло и дръжка не ми признаха гаранционно, ти за една боя  Joy
Неправилна експлоатация. Peace

# 14
  • Мнения: 4 546
абе честно казано , струва ми се , че наистина е имало някакъв дефект, защото още преди това започна на това място да покафенява ламарината. явно се е нагрявало и аз като съм оставила хляба отгоре се е разтопило точно на това място. а иначе решетките, от които излиза въздуха са отстрани, не отгоре. и аз съм си крива, ама може би е било въпрос на време да даде някакво друго отклонение.
мъжо ще я кара на сервиз, да видим какво ще кажат  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт