Най- добър магазин за Слънчеви очила с София.

  • 6 070
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Момичета не мога да обикалям. искам да си купя хубави маркови очила. Търся магазин в който хем да са качествени хем да има разнообразие, за да мога да си харесам и да не обикалям.

# 1
  • Мнения: 817
В интерес на истината ,май ще трябва да пообиколиш ,защото по мои наблюдение такъв няма.В смисъл ,че има много магазини с маркови очила ,но в повечето моделите са различни.Мойте фаворити са ,единият е на славейков,не знам как се казва ,другият е пак на графа но почти до Витошка ,пада се до "бонжур" ,в него има очила,часовници и бижута на Сваровски.Другият е Христо Белчев ,като подминеш Лагуна ,вървиш посока Солунска ,пада се от противоположната страна на Лагуна.Поне са в един район и за половин час могат да се обиколят и трите Peace

# 2
  • Мнения: 645
Мерси  bouquet
А други предложения newsm78

# 3
  • Мнения: 1 120
на Витошка има може би 5 магазина

# 4
  • Мнения: 292
На " Алабин" до бонжур-винаги от там си взимам очила има невероятен избор от марки и модели, а и не само очила сувенирите са им страхотни също!

# 5
  • Мнения: 409
На " Алабин" до Бонжур-винаги от там си взимам очила има невероятен избор от марки и модели, а и не само очила сувенирите са им страхотни също!
Peace
... или
В Мол-а на Стамболийски, там много точно ми помогнаха с избора  Peace

# 6
  • Мнения: 374
и аз от мола си взех и съм доволна от обслужването...

# 7
  • София
  • Мнения: 211
ама в коя оптика е това?

# 8
  • Мнения: 1 417
Ами те повечето са на една и съща верига - Оптикласа - ул. Алабин до Бонжур, в МОЛ -а на Стамболийски, в средата на Витошка и на Солунска - 1ия, след него е Фейс Оптик, и срещу Лагуна също е Фейс Оптик. Днес влизах в Оптикласа има нови колекции.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз покрепям магазина на Алабин Peace

# 10
  • Мнения: 601
И аз покрепям магазина на Алабин Peace

И аз. Много добри попадения имам от там.

# 11
  • Мнения: 86
Веднага бих ти препоръчала Magic Optic на Хемус, вървиш посока хотел Кемпински Зографски, на около 20 метра след хотела е. Има голямо разнообразие на маркови очила!Имам вече два чифта от тях - Dolce i Gabаnna, замислям се и за трети newsm53

Общи условия

Активация на акаунт