Упорит обрив по корема,гърдичките и гръбчето .

  • 1 352
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Здравейте,д-р Слънчева.Първо -Честито Възкресение Христово   bouquet
И сега по темата  Wink
Синът ми имаше обрив преди една седмица по гърдите,корема и гръбчето.Изчезна за няколко дни и сега пак се появи. SickПъпките са ситни и са доста.Преди около 1 месец беше болен и пиеше антибиотик,след това имаше разстройство и беше на диета.Кашля дори и сега.Но ме тревожи този обрив.Не е от нова храна,защото такава скоро не е приемал.Лекарката му ми каза,че може да е алергия към полените,може да е АКБМ,може да е от праха за пране,може да е дори от дреха.Но.....смених пак праха за пране,а обрива продължава.Пиеше известно време Фенистил,но от него става много нервен и му го спрях.Не е и от нова козметика,защото си го мажа с все същата,даже от известно време дори не го и мажа.В деня,в който обрива се е появил не го къпем 1-2 дена,за да не дразним пъпките,но и това не помага.И се чудя от какво може да е този упорит обрив,как мога да разбера ако е алергия към какво по-точно е  newsm78 Чувала съм,че на тази възраст/9 1/2 мес./ е много  трудно да се установи към какво наистина е алергично детето,но мен ме терзае тази мисъл.Моля Ви за помощ и ако може да ми препоръчате някой дерматолог или алерголог.
Благодаря Ви предварително .

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Много е трудно да се назначи лечение при положение, че не е видян обрива newsm78. Добре е да секонсултирате с детски кожен лекар, за се постави диагнозата и да се предпише подходящото лечение.

Общи условия

Активация на акаунт