за края на коликите

  • 774
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 367
здравейте,момичета!аз като една все още нова мама искам да питам по-опитните от мен-вярно ли е,че коликите стават най-силни,когато наближава края им?синът ми е на два месеца и 10 дни и от няколко дни коликите му са по-ужасни от обикновено.първо си мислех,че е заради плодовите сокчета,които започнах по малко да му давам,но вече не съм сигурна.моля,отговорете ми,вижда ли му се края вече?

# 1
  • Мнения: 5 391
Със сигурност е от сокчетата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Със сигурност е от сокчетата.
Абсолютно. Сок дадох за пръв и последен път на 4 месеца. Коликите ги бяхме забравили много отдавна. В деня в който дадох сок се върнаха зверски силни. Не дадох повече естествено, но имай в пред вид, че плодовият сок е много агресивен към стомаха.

# 3
  • Мнения: 2 015
Спри сока!Аз се бях зарекла, че ако има колики, няма да му давам нищо друго освен мляко.Сока от ябълка дразни много.Коликите ни спряха на два месеца и аз започнах да му давам сок и не сме имали проблеми.

# 4
  • Мнения: 49
От сокчетата е, като ги спрях и коликите спряха.

# 5
  • Мнения: 941
здравейте,момичета!аз като една все още нова мама искам да питам по-опитните от мен-вярно ли е,че коликите стават най-силни,когато наближава края им?синът ми е на два месеца и 10 дни и от няколко дни коликите му са по-ужасни от обикновено.първо си мислех,че е заради плодовите сокчета,които започнах по малко да му давам,но вече не съм сигурна.моля,отговорете ми,вижда ли му се края вече?
  За първи път чувам подобно нещо,но е от соковете.Спри ги за известно време,Алекс тъкмо престана да реве и при всяка нова храна ела да видиш какво ставаше.И му приготвяй ти соковете,не му давай купени

# 6
  • Мнения: 8 505
Със сигурност е от сокчетата.

И аз мисля така.Коликите при дъщеря ми утихнаха постепенно,не е имало пик преди края им.

# 7
  • Мнения: 1 367
наистина може да е от сокчетата,но аз започнах да давам след като той почна да реве много от коремче.а сокчето е по съвет на лекарката.нали после ще давам пюрета,не трябва ли да свиква с нищо,различно от мляко и водичка?

Общи условия

Активация на акаунт