Фитнес уредите - в коя стая?

  • 1 767
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 916
Загриза ме един такъв въпрос - къде да сложа един кростренажор?

Моят мъж си е внушил, че ако имаме вкъщи пътечка, велоергометър или каквото и да е друго, ще се движим повече... Мен ме съмнява, че ще стане точно така, по-вероятно е редовно да му забърсвам праха, обаче той си е решил. Започнах да го навивам за кростренажор, обаче се чудя къде да го сложим.

Вероятно в апартаментите ново строителство има по-удачни места от колкото в нашия апартамент, който си е с традиционно разпределение.

Та имам въпрос към тези, които имат уреди и към тези, които имат някакви наблюдения от приятели и близки, - къде поставяте вие уредите?

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 09:58 от argun

# 1
  • Мнения: 8 505
В кухнята или всекидневната.Избери място,което да не е непосредствено до прозореца,защото когато е отворен и е студено,няма да ти е комфортно.

# 2
  • Мнения: 2 220
В стаята, в която не спите.  Peace Аз имам степер и използвам да тренирам, когато детето спи, защото иначе ми пречи. Но кростренажора заема много повече място, така че трябва да се съобразите и с това, все пак да не ви се пречка. Успех, това е най-добрият уред за мен!   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 916
В кухнята или всекидневната...

Май се очертава да е във всекидневната.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 920
Пред TV  Grinning

# 5
# 6
  • Мнения: 393
Моите уреди са в спалнята ми , но квадратурата го позволява .
Така хем на никой не са пречка , хем на спокойствие си ги карам .
И двата гледат към телевизора  Laughing !

# 7
# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
Според мен в спалнята, но зависи все пак колко голяма е тя!

# 9
  • Мнения: 6 958
Моят кростренажор е в спалнята... Имах телевизор на масичка, но заради кроса го махнахме и го качихме на стената със стойка и сега кроса е под и пред телевизора и до него са леглото,гардероба и т.н.

Ако имаш широка и остъклена тераса може и там да го сложиш...

В кухнята или всекидневната...

Май се очертава да е във всекидневната.

Не мислиш ли че малко грозно би седяло като едно семейство прекарва повече време там, а и заради гости и т.н.  Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 5 606
Аз имам велоергометър и съм го сложила в дневната пред телевизора. Обаче ти си права-бавно, но сигурно се превръща в закачалка. Купих го с идеята да сераздвижвам, когато е студено и да редувам лятото бягане с каране на колело, защото имам проблеми със ставите. През зимата почти не съм се качвала на него. Нещо не се харесахме с този уред, някак нямам усещането за свежест като слезя от него. Бягането е моят спорт и откакто се затопли, направо се родих. Сериозно обмислям идеята да го продам, но ще изчакам още малко, защото това е единствения уред, който прецених, че мога да ползвам за домашна тренировка. Степера скапва коленете, а за кростренажор нямам място.
Добре поне, че взехме по-евтин модел, защото мъжът ми се беше навил за Кетлер. Така че съвета ми е - вземете си нещо по-евтино, за да не ви е яд после за парите.

# 11
  • Мнения: 6 958
Така че съвета ми е - вземете си нещо по-евтино, за да не ви е яд после за парите.

Аз предпочетох да дам повече пари, първо за да ми върши по добра работа и уреда ми да е по качествен и второ за да си оправдае парите и да знам колко съм дала и така да не го занемарявам с времето...

А и не харесвам уред във всекидневната...  Sick

# 12
  • Мнения: 4 916

Не мислиш ли че малко грозно би седяло като едно семейство прекарва повече време там, а и заради гости и т.н.  Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

Убедена съм, че не му е там мястото, обаче не виждам къде другаде да го сложа.
Мислех си за терасата, но тя не е остъклена и мъжът ми няма да се съгласи - цяла зима все бях болна. Въпреки че според мен ще бъде добре на терасата - гледка, чист въздух, все едно си в парка  Joy

# 13
  • Мнения: 4 916
Така че съвета ми е - вземете си нещо по-евтино, за да не ви е яд после за парите.

Аз предпочетох да дам повече пари, първо за да ми върши по добра работа и уреда ми да е по качествен и второ за да си оправдае парите и да знам колко съм дала и така да не го занемарявам с времето...

А и не харесвам уред във всекидневната...  Sick


 Joy
Ако се набутам с много пари, ще го ползвам - няма как. Само като го погледна и ще виждам къде са загробени едни 500 кинта  newsm62 и ще се мятам да не съм пълно капо.

# 14
  • Мнения: 6 958
Убедена съм, че не му е там мястото, обаче не виждам къде другаде да го сложа.
Мислех си за терасата, но тя не е остъклена и мъжът ми няма да се съгласи - цяла зима все бях болна. Въпреки че според мен ще бъде добре на терасата - гледка, чист въздух, все едно си в парка  Joy
Ако се набутам с много пари, ще го ползвам - няма как. Само като го погледна и ще виждам къде са загробени едни 500 кинта  newsm62 и ще се мятам да не съм пълно капо.

Всеки си купува уред според средствата, но аз предпочитах да изчакам 2 години и нещо, докато можах да си го позволя за нещо качествено и сега определено съм доволна... Но наистина е кофти избора на мястото, че в тези кутийки където живеем човек да се чуди къде да го слага...  Rolling Eyes Но по добре да тренираме с независимо какъв уред, отколкото да лежиме на дивана примерно... така определено съвсем нищо няма да постигнем...  Shocked но казваш да събира праха или да се захвърли на някъде... ми ако видиш стрелката на кантара обратно нагоре пак ще почнеш да го ползваш, няма начин... тярбва да се изгради някакъв навик за спорт... дори и 15минути дневно например, колко му е  newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт