Рицарки на бялото кантарче - 9.04.-15.04.

  • 24 776
  • 795
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Отмина Великден. Прекрасна пролет е навън. Става топло, а от това следва какво - хвърляме дебелите дрехи и обличаме нещо по-прилепнало и по-секси. А подобно облекло изисква и стегнато и красиво тяло, носещо наслада за очите на околните и самочувствие в нашите собствени.
Кой каквото ял - ял. Кой колкото задържал - задържал.
Време е за затягане на Рицарските редици.
Как ще стане това?
Лесно.
Ако имаме силно желание.
Ако имаме вяра в собствените си възможности за справяне с проблема.
Ако имаме пълната Рицарска подкрепа.
И ако всичко е в главата!


Ето и нашите помощници:











Защото после ни очакват плажът, морето и сините вълни. И ние ще ги срещнем така:



Е, някой хора де... Wink  Другите ще ви се възхищаваме искрено и ще очакваме с нетърпение мига, в който отново ще се присъединим с пълна сила към Ордена.


Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179066.0;topicseen

# 1
  • Мнения: 5 873
Пу първа!!! Laughing

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Ооооо, Ванче, как си Wink?
Аз вчера сгафих - хвана ме едно рядко щастие...не ти е работа #Crazy. И аз незнам от какво...остава да е от една чаша лимонада.
Накрая взех половин смекта/не ми се вярва да е чак толкова вредна newsm78/ и сега съм бомба.
Станала съм в 7 - изнесох най-сетне цветята на терасата, минах навсякъде с прахосмукачката / малеее, събудих целия блок, кой знае как са ме псували Twisted Evil.../, след малко ще простра една пералня  и ще заредя друга - кат ме хванат братята нямам спирка hahaha!
Иначе обрах навсякъде овациите с козунаците - ометоха се, запазила съм си малко руло.
След малко ще повличам дребното на разходка, че е грехота на това време да се седи вътре.
А иначе познайте на кого беше бореца? На Калоян естествено - ами тя баба му му боядисала пуйче яйце, как няма да е борец. Накрая дядо му реши да го измайтапи и го пита дали не е дървено и нашия с всичкия си акъл го счупи в масата, за да докаже, че не е Joy.

# 3
  • Мнения: 5 873

ами чудя се какво да правя с козунаците-3 имам!!Ами основният консуматор(аз.. hahaha)не ще да ги яде и сега незнам какво да е -торта ли ,какво ?

ти си си бомба от всякъде hahahaхей да не се обидиш,казвам го в смисъл,че си готина!! Hug

кога ще се видим,все съм на работа,че незнам кога ще стане... Confused

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ванче, и аз имам три купешки, дето ни ги пратиха бабите ... ей сега видях в Готварския торта с кисело мляко и портокали - това ще е Peace! Само, че с мандарини, защото имам. Много обичам такива мързеливи работи.
Пък ти нали знаеш, че аз съм на линия.Когато се освободиш, веднага идвам.

# 5
  • Мнения: 684
Добро утро.
Много си стриктна Мариетка, въпреки празника ти си на пост и новата тема е на лице.
Много точно и навреме ни напомняш, че времето за море наближава и не остава много време за помайване иначе изпускаме и този сезон.
Мисля, че новата тема е най-подходяща за да обявя какво решение съм взела:
От днес минавам на стриктен безвъглехидратен режим, който според това, което четох трябва да се спазва стриктно 26 дни и след това може да се повтори, само че не разбрах трябва ли почивка по средата, колко и каква, но като стигна до там ще му мисля.
Основно ще консумирам меса, дробчета, яйца и салати. Без млечни. Май най-много ще ми липсва сиренето.
Съпътстваща разбира се ще е водата, а се препоръчват и витамини, мисля скоро да се снабдя и с тях.
Другата седмица ще включа и тренировки, искам първо да поолекна малко и да се адаптирам към новия начин на мислене.
Обещавам да докладвам редовно и да бъда много стриктна.
Започвам от 103 кг. Ръст 170 см. Други мерки не знам, но при всички случаи са огромни, особено ханш имам си в изобилие, някой иска ли да му дам от моя  Joy
Днес още съм само на кафе, дори вода не съм пила, май лошо начало, но ще наваксам имам много яйца, зелена салата и пилешко месо. За утре още не съм решила, но не се записах на стол, така, че мисля да се прибера през обедната почивка, хем и малко ще се раздвижа, хем и ще хапна режимно. Ще планирам и нещо, което да си взема да си хапвам и на работа.
Днес се събудих без глас. Танче  Hug много е гадно не мога да се скарам на никого. А и лукчета не мога да смуча, заради решението, за което вече писах.
Ами споделих, много съм щастлива, че ви има и има с кого да си "говоря" за тези неща, без да ми се правят хапливи забележки.
От днес ставам нов човек. Край и на леността, която ме съпътства покрай килограмите. Вчера децата и мъжо си играха на баскетбол, импровизирано, а аз гледах от страни, защото ми тежи всяко движение. Направо УЖАС, докъде съм се докарала.  Embarassed
Хубавото на режима е, че позволява кафето.
Днес мисля да си садя сакъзите и мушкатата и да гивадя навън, просто вече нямам търпение да е пролет.
Пролетта ме изкарва от летаргията.
Май много се увлякох в писане. Надявам се и да ме изчетете.  Grinning
ОБИЧАМ ВИ  Hug   bouquet

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
miracle , успех в новото начинание! Ще успееш Peace! С теб сме Hug!

# 7
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Да не си "говорите " самички  Wink  Hug

Мариетка пак да кажа  Hug за рецептата   bouquet  bouquet

Сега ще отида в Готварския за рецептата "торта от козунак ". Че и ние имаме купен . Ама ми се върти по спомени една с карамелизирана захар[/color]  newsm78  ooooh!  вече никакви рецепти тук .

# 8
  • Мнения: 5 873
Мариетка пак да кажа  Hug за рецептата   bouquet  bouquet

Сега ще отида в Готварския за рецептата "торта от козунак ". Че и ние имаме купен . Ама ми се върти по спомени една с карамелизирана захар[/color]  newsm78  ooooh!  вече никакви рецепти тук .

Тъй,аз направих торта  с козунаци и млечен крем.Който иска да я яде...накрая може и да я хвърля,то иначе какво беше,каквото не се яде аз го изяждам... Close щот да не се хвърля... Twisted Evilи накрая какво?Ваня дебела #2gunfire

Незнам тез яйца какво да ги правя-вече ми се повдига и от тях Sick
мислех да ги хапвам със зелена салата,ма то и от нея вече  Sick
абе що не зема да се  #2gunfire може и да ми мине.... hahaha

# 9
  • Мнения: 5 873
...
...Мисля, че новата тема е най-подходяща за да обявя какво решение съм взела:
...От днес ставам нов човек. Край и на леността, която ме съпътства покрай килограмите...
...ОБИЧАМ ВИ  Hug   bouquet

Миръкълче
и ние те обичаме ! Hug
успех и много инат ти желая! Hug

# 10
  • Мнения: 684
Благодаря момичета, няма да ви предам тоя път.
Наистина ще се заинатя.
Изядох две яйца до сега и се боря с водата.
Отивам да измия и салатата.
Гласа ми съвсем се изгуби, така че не говоря.
Боли ме глава и мисля да полегна малко, май цветята ще останат за следващата седмица, дано е още по -топло.
вече никакви рецепти тук .
Само по режим, ако може.  bowuu

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
newsm43

# 12
  • Мнения: 9 990
Привет и от мен след празника! Hug
Килограми-63, ама мааалко под 63 са като гледам.Ядох вчера козунак, та ме заболя корема и се проклинах.Иначе-хубав ми е станал.Цел все още 55 кг, ако смъкна на около 50 впоследствие ще съм в манекенски мерки  Whistling/разбирайте-моминските ми години, когато бях хубава, руса и имах фен-клуб! Wink/
Лек разтоварващ след голямото ядене от вчера ден ви желая!Успех на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 873

що така бе,Вещи ?Казвай ква я забърка... Laughing

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ми Великден - три дни яли, пили и се веселили  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт