бременност+пиелонефрит(цистит)

  • 1 875
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,за пръв път пиша тук,но отдавна чета Simple Smile))
Аз съм на 22 и сериозно обмисляме едно бебче.Обаче имам пиелонефрит(някой лекари казват 4е е хроничен цистит)не знам на кой да вярвам.постоянно съм с бактерии в урината,пия антибиотици,от тях образувам гъбички,после лекувам тях и така се въртя в  омагьосан кръг.Притеснявам се,не знам какви са рисковете,а лекарите ми казват-"като му дойде времето тогава ще го мислим",оля ви помогнете ми ако можете с каквито и да било съвети.

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Консултирай се с гинеколог!
При мен проблема е подобен - често съм болна(антибиотици), след тях гъбички, после хапчета и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Проблемът ти не е безобиден. Порови се из интернет, пусни си и търсачка.
Аз, в края на бременността имах подобни на твоите проблеми и гинекологът не обърна сериозно внимание, в резултат на което Калина като се роди беше на кислородна палатка - не можаха да й се разгърнат дробчетата. Имаше и много високи стойности на левкоцитите и беше на антибиотик 7 дни...И това е малкият дявол - пораженията могат да бъдат много по-големи - преждевременно раждане и куп други усложнения. Първото нещо, което ме попитаха педиатрите беше дали не съм имала проблеми с бъбреците, цистити и бактерии...

Общи условия

Активация на акаунт