Разходка във вятър- да или не?

  • 8 083
  • 38
  •   1
Отговори
Здравейте, мами! Кажете ми, моля ви, извеждате ли бебоците си когато навън духа вятър? По нашия край времето е много топло, но духа силен вятър. Така е вече седмица. Чудя се да извеждам ли бебето си навън, което е на 2 месеца. Едни ме съветват да не го извеждам, други да го правя. Аз се чудя дали да не сложа приспособлението за дъжд на количката и така да го изведа. Вие как постъпвате?

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами ако може да затвориш количката така че да не му духа от никъде според мен няма да има проблем, но иначе аз не бих го извеждала

# 2
  • Мнения: 1 691
Аз доскоро внимавах с извеждането на вятър, но пък беше и зима. Излизали сме за кратко (половин час). Ако направиш така, че да не му духа, според мен няма да има проблем.

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
с приспособлението за дъжд ако имаш в предвид дъждобрана няма ли да се запари след като е топло newsm78

# 4
  • Мнения: 8 505
Да,разбира се.Още повече,че става въпрос за бебе в количка-в нея то е достатъчно защитено от вятъра.

# 5
  • Мнения: 1 877
Проблемът ти е никакъв,ако сложиш дъждобрана... Аз така практикувам...

# 6
  • Мнения: 272
 Зависи каква ти е количката!
Проблемът ти е никакъв,ако сложиш дъждобрана... Аз така практикувам...

И аз правех така, а по някое време си намирам закътано местенце и присядайки, махах дъждобрана!А  ако ми се стори много ветровито се прибирахме след 40-50 минути.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Когато беше бебе, я извеждах и в по- ветровити дни, дори и да не е топло- легнало в количката, бебето е добре предпазено. Сега обаче избягвам да излизаме при силен вятър  Naughty Веднага й потича носа  ooooh!

# 8
  • Мнения: 941
извеждай го,нали е вътре в количката,там е завет.Можеш да слагаш и найлона,обаче не я покривай цялата,ще се изпоти,а и нали си го извела да диша въздух

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
И аз мисля че в количката е защитено бебето.За всеки случай можеш да носиш и дъждобрана.По нашият крак също много духа,но не съм слагала на зимната си количка/защото нямам за нея/.

# 10
  • Мнения: 27 524
Да, добре и подходящо облечено  Peace

# 11
  • Мнения: 1 440
Предполагам количката има някакво покривало и чувалче, което като се сложи пази от вятъра. Иначе при нас също винаги е доста ветровито, но не сме излизали само ако вали. Като сложиш шапчица да пази на челцето няма да има проблем Peace Дъждобанът при нас е вариант само ако Пламена спи, иначе плаче от него Crazy

# 12
  • Мнения: 1 174
Ако е подходящо облечено и на завет, защо не?Вариантът с дъждобран е много добър и според мен.

# 13
  • Мнения: 4 629
Ние излизаме когато духа вятър и то не само топъл, но и студен  Peace

# 14
  • Мнения: 5 391
Аз по принцип избягвам разходките във ветровито време, особено сега като е по-голям, защото дърпа дъждобрана и поставянето му се обезсмисля ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт