Колко пари най-много сте губили?

  • 3 393
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Ами това ми е въпроса. Имам предвид изгубени случайно - паднали от джобове, забравени някъде и т.н.
Вчера мъжът ми изгуби 500 евро ooooh! (даже пуснах тема да се оплача) и още не мога да ги прежаля. Знам, че най важното е да сме здрави, ама все пак ми е много, много криво Sad.

# 1
  • Мнения: 1 002
най-много пари са , като си изгуби човек последните пари ..последните и единствени пари са ужасно голямо нещо , независимо от сумата  Simple Smile...

не се отчайвай , случват се и такива работи , наистина е по-важно да сте живи и здрави ... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 162
Най-много съм губила 20лв.Беше преди години.

# 3
  • Мнения: 213
най-много пари са , като си изгуби човек последните пари ..последните и единствени пари са ужасно голямо нещо , независимо от сумата  Simple Smile...

Така е, лошото е, че на нас това ни бяха последните пари. Трябваше да връщаме заем с тях Sad

# 4
  • Мнения: 764
Ако ти кажа колко пари сме губили ще ти се завие свят и после ще ти мине кривото веднага.Усмихни се и давай напред,хич не ги мисли! Wink

# 5
  • Мнения: 3 423
Пари се печелят. Загубено време
и загубено доверие - рядко.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Така е, лошото е, че на нас това ни бяха последните пари. Трябваше да връщаме заем с тях Sad
Това са си сериозни пари,много съжалявам.Защо не се пробваш във темата за врачките,може пък някой да ти помогне. newsm78

# 7
  • Мнения: 213
Каква е тази тема за врачките newsm78
Макар че едва ли може някой да ми помогне. Някой вероятно ги е намерил вече.

# 8
  • Мнения: 27 524
6 лева.
Дадени на заем и невърнати броят ли се?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 668
2 пъти съм губила х 200 лв.  Sick Много ми беше гадно , защото аз по принцип не си губя нещата , а вторият път си държах портфейла в ръка и когато го отворих ги нямаше  Confused ( беше една банкнота от 100 ЕВРО )

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм губила пари още и не знам какво е чувството, но много ме е страх да не загубя, защото ще се спукам от яд. Все ще си мисля какво съм щяла да си купя със загубеното.

# 11
  • Мнения: 157
Губила съм пари, и са ми крали пари.Втория вариант повече боли.Последния път изхвърлих 20 лева с празната кутия от цигари.Изядох се от яяяяяяд. smile3512

# 12
  • Мнения: 2 353
  Гадно. Губила съм най-много 200 лева.

# 13
  • Мнения: 2 229
10 лева ми откраднаха, много ги преживявах, но тогава 10 ми бяха като 100...

# 14
  • Мнения: 6 417
Първата си заплата в живота я загубих.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт