Сексуално насилие от роднини

  • 3 524
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
В темата-майка ставаше дума
само за сексуалното насилие
като такова. Една потребителка
сподели обаче, че е пострадала
от братовчед. В Германия се случи
така, че се запознах с няколко души,
изнасилвани като деца я от вторите
си бащи, я от някой и друг роднина.
Роднините обикновено са хора, на
които им имаме доверие. Защо става
така, че посягат на беззащитните?
Случвало ли ви се е на вас да бъдете
обект на блудство или да сте били
изнасилвани от близки роднини?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, слава Богу.
Акълът ми отказва да възприеме като нормален мъжът, посегнал на поверено му дете. Говоря за вторите бащи. Нали тази майка и по това го е избирала - да замести липсващия не само в леглото.

Лисе, сложи анкета. Анонимността дава някаква закрила.

# 2
  • Мнения: 25 572
Що само мъже спрягате?
Има и жени, злоупотребили сексуално с децата си или с децата на близки хора.
Сещам се за една чалгаджийка даже.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 070
Не ми се е случвало. Тая тема ме подсети за постинга на друга потребителка, която била свидетелка на нещо подобно в градския транспорт - когато детето пищяло и не искало да седне в баща си и той си го извадил. Честно, не ми се влиза в тия теми вече, отвратително е това, да не говорим, че когато жертви са беззащитни деца, тия изверги заслужават тях някой да ги оправи здравата, като сценката с Брус Уйлис в "Криминале" долу в мазето на магазина, ако се сещате. Отврат.

# 4
  • Мнения: 640
Аз съм била жертва на блудство от мой чичо. Бях на гости на леля на баща ми, като дете и се събудих от опипването му. Разревах се и разбудих всички в къщата, та ми се размина само с това. Повече не стъпих в тяхната къща, но ще го помня за цял живот Sick

# 5
  • Мнения: 6 958
НЕ!  Praynig Но е ужасяващо такова нещо и пожелавам на никой да не му се случва   bouquet

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
Не. Но познавам.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Опазил ме Господ, НЕ!

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
не съм. и не познавам. ама то такова нещо и трудно се споделя...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Слава Богу не. Нито познавам такива, но и не вярвам някой да сподели. Предполагам, че е много по-гнусно, защото това са хора, на които имаш доверие.

# 10
  • Мнения: 2 792
 Това е сериозна тема, не може да бъде тема за раздумка или просто ей така за  говорене.
 На мен не ми се е случвало, но и да беше ми се случило нямаше да го споделя или разкажа. Хубаво е да се правим на стабилни и отворени жени приемащи всичко. Отракани  от времето и натрупания опит, но може би сме се отракали, точно защото определени нещата не са ни били проблем, в период, в който не можем да ги осъзнаем и превъзмогнем.
  Сексуалното насилие от роднини го има, дори и да не се преброят потърпевшите от него, проблемът е в това как да се справиш след като си го преживял...
  Същият е проблемът как да се справиш със сексуалното насилие, от който и да е било след като си го преживял...
   Уви, темите не са философски и вербалното надмощие не показва нищо.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
  Същият е проблемът как да се справиш със сексуалното насилие, от който и да е било след като си го преживял...
   

За съжаление проблемът при насилие от близки и/или роднини е много по-голям отколкото ако насилието е било от непознат човек.

Темата наистина е много сериозна...

# 12
  • Мнения: 5 468
Не, слава Богу... поне това не ме е сполетявало Tired.
Така като ми минават през ума сегашните чичовци и роднини на детето ми, никой не мога да си представя, да я пипне по този начин. Не се сещам за такъв.
Това е отвратително, наистина.
Пипне ми детето - режа пишката, после мисля!!!

# 13
  • Мнения: 843
  Не,  за  себе си.
     и не познавам...

# 14
  • Мнения: 1 858
да познавам.

Общи условия

Активация на акаунт