препоръчайте ми боя за коса?

  • 1 797
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
До сега не съм се боядисвала с трайна ползвах само безамонячна на лореал и кератон,искам да е щадяща косата но и да е трайна и качествена.

# 1
# 2
  • Мнения: 287
аз съм доволна от Гарниер Нутрис  и от Лореал Екселанс

# 3
  • Мнения: 2 414
Profesionalnata na Loreal.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Keune  . Много е трайна Peace

# 5
  • Мнения: 238
Palette ..premanent natural colors

# 6
  • Мнения: 814
Аз ползвам боята на Рилкен Силкен на билкова основа от няколко години и нямам  оплаквания. Може да има и по - добра от нея, на пазара има толкова богат избор, но аз съм свикнала с нея и не бих експериментирала с друга, поне на този етап.


# 7
  • Мнения: 352

Какво е това мила,салон за красота или професионална боя?Не мога да се оправя със сайта нещо.И ако е боя от къде си я набавяш?

# 8
  • Мнения: 27 524
Лореал Екселанс  Peace

# 9
  • Мнения: 258
Гарние 100% 

# 10
  • Мнения: 6 958
Какво е това мила,салон за красота или професионална боя?Не мога да се оправя със сайта нещо.И ако е боя от къде си я набавяш?

Да, професионална боя е   bouquet Принципно фризъорите се снабдяват с нея от дистрибутори... Боята е на Италианска фирма... Рядко, но все пак се намира и в някои магазини, които работят с този доставчик... Лично мое мнение е че това е една от най-хубавите бои за коса...   bouquet

# 11
  • Мнения: 439
Най-обикновената на Гарние - не помня точно името, но струва около 4 лв. Ползвала съм я и за изсветляване, и за потъмняване и съм оставала винаги доволна  Peace

# 12
  • Мнения: 7 186
И аз се правя от известно време с безамонячна на Yunsey. Много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 6 958
И аз се правя от известно време с безамонячна на Yunsey. Много съм доволна.

Доста е щадяща за разлика от другите бои... Не е силна като цвят понякога (зависи си от плътността на дадения косъм), но е доста щадяща за косъма и косата като цяло и има невероятен блясък...  Peace

# 14
  • Мнения: 17 407
Какво е това мила,салон за красота или професионална боя?Не мога да се оправя със сайта нещо.И ако е боя от къде си я набавяш?

Да, професионална боя е   bouquet Принципно фризъорите се снабдяват с нея от дистрибутори... Боята е на Италианска фирма... Рядко, но все пак се намира и в някои магазини, които работят с този доставчик... Лично мое мнение е че това е една от най-хубавите бои за коса...   bouquet

Испанска е боята- хубава е, да. Препоръчвам още Жалид, Индола и Салерм- пак професионални, но се намират и  в магазините.

Общи условия

Активация на акаунт