клепсиела

  • 3 213
  • 4
  •   1
Отговори
Скапи мами,
бебчо имаше много далго време колики, минаха уж коликите, но той продължаваше да се буди вечер с болки и да се свива и пръцка.След много безсънни нощи му пуснахме изследвания на акото и се оказа че имаме клепсиела, която уж се лекувала......пихме гентамицин и нови изследвания, но пак я имаме. Сега пием ново лекарство- хомеопатично, но не знам дали ще има ефект, макар че бебчо е по-спокоен. Моля ви ако някой е минал по този път споделете как се излекувахте, че ми се къса сърцето като не мога да му помогна.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Знаеш ли че и ние бяхме(сме) така.В допълнение акото винаги му е било зелено от раждането,но когато на 5м пи АБ по друг повод,му стана жълто и като че ли се поуспокои за кратко.Аз също съм се чудела,но не съм му пускала изследване(сега ще му пусна Embarassed)защото той и до сега се буди нощем и пръцка и плаче,а денем не newsm78

# 2
  • Мнения: 133
моя позната с този проблем спря да яде млечни продукти и детето спря да се буди нощем и да пръцка...пробвай 4-5 дни, да видиш дали ще помогне...

# 3
  • Мнения: 263
Ние имахме наскоро премеждие с клебсиела пнеумония. Бактерията е устойчива към някои антибиотици и много упорита. Всички ни казваха, че можело да се наложи да се пият няколко антибиотика преди да се изчисти. Синът ми пи два.
Лично аз бих ти препоръчала да ви направят и антибиограма към изследването, за да се види кои АБ и влияят на антибиограмата.

# 4
ох, благодаря ви но май всичко съм направила- пуснахме антибиограма преди да ни изпишат антибиотика, втора преди второто лекарство сега след месец ще пускаме пак изследвания, а относно храненето отдавна спрях и млякото и други храни предразполагащи кам колики. Дано следващите ни изследвания са добри Sad

Общи условия

Активация на акаунт