кога почуствахте бебетата - близнаци

  • 4 067
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте момичета. Вече съм в 21 г.с. и усещам от време на време леко къркорене, побутване или нещо като лек бодеж. Мисля че е от бебетата, но не съм 100% сигурна. Още не съм ги почуствала да се движат и ритат. Иначе преди 2 дена бях на видеозон. Развиват се отлично, много са подвижни и жизнени. Вие кога ги почуствахте.
Живка

# 1
  • Мнения: 2 757
Още в 11та седмица усетих странности в корема си. А в 12та вече различих и движения. В 21ва вече бяха боксови турнири, а сега направо ще се избият  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 601
Към 16-17. В 21 вече раздаваха ритници и постоянно хълцаха! Едната тъкмо спре и другата до 2 мин. започваше.

# 3
  • Мнения: 1 419
Още в 13та седмица усетих пърхането. Но постоянни движения започнах да усещам ежедневно към 17-18г.с.

# 4
  • Мнения: 7 640
момичетау тука сте направо медицински феномени

# 5
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Аз пък съм в 21г.с. и още не съм сигурна дали това, което ме гъделичка в корема са те... Не че има какво друго да е  ::, но ясни ритници не съм почувствала още. Бях се притеснила, че нещо не е наред, но моята лекарка ме успокои, че е нормално да започнат да ритат силно по някое време след 20г.с. Имам приятелка, която си почувства детето чак в 9 г. месец и една с близнаци, която ми разказваше как в 4 г. месец я спуквали от ритане... Странна работа.

# 6
  • Мнения: 111
Ирка ние с теб май вървим заедно. Как си с коремчито. За мен казват че приличам на мма в 8 месец, а съм качила 7 кг.
Особенно сега в 5 месец ми пролича много.
Живка

# 7
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Ами мъжът ми казва, че си имаме хипопотам вкъщи  Embarassed. Аз съм бременна от инвитро и при мен пълнеенето започна още по време на стимулацията. Общо от хормони и бебета напълнях с 20кг, но визуално всичко е корем и цици... Наистина много наедрях в последния месец (вече и аз не знам в 5 ли сме или в 6- с тези гестационни и календарни месеци се обърках)

# 8
  • Мнения: 111
И за съм така. Казват че в момента приличам на бременна в последните месеци, а след около по малко от седмица млизам в 6 месец. Ирка ако имаш isq пиши ми. моя номер е 230570259.
Живка

# 9
  • Мнения: 255
За първи път усетих бебетата през 13г.с колкото и невероятно да звучи,после до 16-17г.нищо не усещах а като се почна веднъж ,нямаше спиране #Crazy #Crazy Crazy

# 10
  • Мнения: 1 419
бе то ритници трудно се усещат 17та седмица - много са малки още, за да има шутаци  Laughing, но движение определено се усеща  bowuu

# 11
  • Мнения: 649
Усещах трептения в корема още в третия месец, риането се появи след около 2 месеца.

# 12
  • Мнения: 263
И при мен пърхането се случи около 14 седмица, след 2-3 седмици по-сериозно вече Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 29
Пърхене в 15седмица а в 21 вече ритаха.

# 14
  • Мнения: 990
Пърхене в 15седмица а в 21 вече ритаха.
И при мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт