Симптомите на млечница

  • 577
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Можете ли да ми кажете какви са симтомите на млечница
Гледам за налепи, но май няма, обаче явно не е критерий, защото доколкото четох из книжките може и да няма външни белези.За сметка на това има много силно газоотделяне, съкрати си времето на сукане от 40 мин на 10 мин от раз онзи ден, но пък иска да сучи на всеки 40-60 мин, понякога плаче, докато е на гърдата ми, а и мен ме болят много гърдите, незнам дали и това не е признак за някакви гъбички. Доста често след като е сукал от мен зърната ми придобиват леко жълтеникаво-бял цвят за около 10-15 мин, после пак си стават с нормален цвят, незнам дали това има значение. Знам, че трябва и на лекар да идем, но май вярвам повече на вас, отколкото на педиатърката ни   bouquet

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 11:40 от IvelinaKancheva

# 1
  • Мнения: 1 117
Ще следя и аз темата , защото имаме подобни проблеми . Но доколкото знам ,трябва да има белички неща отстрани на бузките / вътрежно / също и по езичето , а понякога и по устничките.

# 2
  • Станимака
  • Мнения: 123
  Имахме млечница около двайстия ден от раждането, с налепи по езика, небцето, и вътрешната страна на бузките. Излекувахме я за 2 дни с Дактарин. Скоро и побеля езика и както казваш, зърната на гърдите ми стават бели след сучене, пробвах пак с мазилото, но не минава явно това не е млечница.

Общи условия

Активация на акаунт