Каква е продължителността на здравното направление?

  • 2 732
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Взех си направление от личния доктор, знам че преди важеше 1 месец, сега чух, че важи 45 дни, някой може ли да потвърди! Благодаря  Hug

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Сега мисля че вече е 45 дни,но нека и друг го потвърди за сигурност.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мисля, че до месец трябва да използваш направлението, а направлението важи 45 дни от датата на първичния преглед при специалист.

# 3
  • Мнения: 2 657
1 месец е Peace

# 4
  • Мнения: 380
И на мен личната ми каза че е за един месец , миналата седмица питах.Но знам ли законите се менят непрекъснато  така че може и да е вече 45 дни.

# 5
  • Мнения: 741
30 календарни дни от датата на издаване

# 6
30 дни е от издаването

# 7
  • Мнения: 1 564
1 месец. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
1 месец. Но след това можеш да отидеш май два пъти на консултация при съответния специалист.

# 9
# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.

Точно, както писах по-горе.

# 12
  • Мнения: 1 428
За първоначален преглед важи 30 дни,а за вторичен при същия лекар до 45 дни от първото посещение.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.
Точно.

# 14
  • Мнения: 1 174
На 3-ти април си взех направление и лекарят ми каза, че важи 25 дни. Пред вратата на кабинета му пък, пише 29 дни!Много ми е стрнно защо, ако всички вие сте запознати и сте прави?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт