Козметиката на ROC

  • 867
  • 12
  •   1
Отговори
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,от доста време се самонавивам да си купя крем на Roc,но във форума е доста малка информацията за тази марка,ако има отзиви и препоръки -пишете.Предварително ,благодаря! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
На мен бяха ми дали мостра от матиращия за смесена кожа, определно изсушава и то прекалено. Не съм доволна от точно този крем, за друг не мога да кажа понеже нямам опит

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace
Това кремче да не от серията хидра + или е не от друга серия?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 535
Моята мостра беше точно от хидра+ и след като не ми хареса си взех на Юсерин от който съм много доволна

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз също ползвах мостра ,но от златната серия и лицето ми пламна , предполагам,че за всеки е иднивидуално.На 36 години съм и съм в процес на сваляне на килограми и ми трябва наистина ефикастно средство-е знам ,че козметиката не прави чудеса,но при добро поддържане има разлика в състоянието на кожата. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвах и съм много доволна от околоочния крем на RoC за уморени очи. Наистина действа много освежаващо, лек е и не дразни очите.

# 7
  • Мнения: 39
Благодаря, за инфото.
Най - вероятно ще си купя и ще пиша после.

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ползвала съм дневен хидратиращ и с фактор за лятото, нищо особено. Дай си парите за нещо друго, например Биотерм или Клиник Peace

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета ,никой ли не ползва тази козметика? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 265
ползвала съм гел за измиване на лице и бях доволна

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace
Това кремче да не от серията хидра + или е не от друга серия?

Точно!

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ползвам около о4и, нощен и дневен, но ги редувам  с виши!доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт