Кога един мъж удря?

  • 28 322
  • 151
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 225
Ако могат да отговорят мъжете, какво би ги накарало да ударят жена?За какво бихте ударили така, че жената да се свлече на земята.А пък и ако има такива жени нека споделят защо са били удряни?

# 1
  • Мнения: 6 029
нито ще има признали си жени... нито мъже, които да дадат задоволителен отговор..... Sad

# 2
  • Мнения: 1 809
Не се срамувам да кажа ,че съм била бита,но истината е че не ми се говори за това.Положих нечовешки усилия да се опитам да забравя този период от живота си и не искам да се връщам отново.Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 225
Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
И аз мисля като теб, само че унижението остава за нас силните ЖЕНИ Sad

# 4
  • Мнения: 1 809
Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
И аз мисля като теб, само че унижението остава за нас силните ЖЕНИ Sad
Зависи дали ще се съгласиш да продължаваш да бъдеш унижавана!Гадно е,ужасно гадно е и за съжаление остава в съзнанието за цял живот...но ТРЯБВА да се немери сила и да не се примиряваме с това!Не се чувствам унижена,чувствам се горда от себе си,че намерих тази сила!

# 5
  • София
  • Мнения: 225
Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
И аз мисля като теб, само че унижението остава за нас силните ЖЕНИ Sad
Зависи дали ще се съгласиш да продължаваш да бъдеш унижавана!Гадно е,ужасно гадно е и за съжаление остава в съзнанието за цял живот...но ТРЯБВА да се немери сила и да не се примиряваме с това!Не се чувствам унижена,чувствам се горда от себе си,че намерих тази сила!
Говорех за момента в който това се случва тогава се чувстваш унижен, особено ако е пред погледите на децата ти..........

# 6
  • Мнения: 1 809
Да,права си.Това е единстеният момент в живота ми когато съм се чувствала унижена...Свлякана на земята,в полусъзнание...като куче...Няма по-гадно нещо от това усещане...

# 7
  • Мнения: 640
За каквото му беше кеф в момента. Защото съседката ми е споделила, че отново ми е довел в къщи друга, защото искам да започна работа, защото просто сега се е напил и му е кеф да си ме удари. Причини да му трябва на човек, все ще си намери. А за обидата, не ми е било обидно, болеше си ме физически.

# 8
  • Мнения: 87
мацки... , не знам какво да кажа .... за мен това не са мъже , и ако искат да се докажат като такива - каня ги на сбиване! И без това отдавна не съм го правил...

# 9
  • Мнения: 37
Един мъж удря, когато е безсилен ...  Crossing Arms
Удари ли те мъж ... плюй върху ла*ното и бягай ...

Цензура заради модерите ... чест и почитания  bowuu

*- Й  Grinning

# 10
  • Мнения: 966
когато е слаб и друго не може да направи.И на мен ми се е случвало,от едно гадже,което след това веднага зарезах и той беше жалък на другия ден с големите извинения Laughingкоито аз не приех и го разкарах!Почувствах се супер !!!!Не се оставяйте момичета!

# 11
  • Мнения: 4 678
Никога не съм удрял,жена си!Удрял съм, но не нея.Ако трябва да удрям ,не мога!За нищо,повод,обида-никога !Може да се караме на кръв,но нема да я ударя!  bouquet

# 12
  • Мнения: 830
Ако могат да отговорят мъжете, какво би ги накарало да ударят жена?За какво бихте ударили така, че жената да се свлече на земята.А пък и ако има такива жени нека споделят защо са били удряни?
Не мога да си представя подобна гледка Twisted EvilДано никога не разбера......

# 13
  • Мнения: 220
Когато въпросната"силна" жена прекали
със демонстрацията на физическата си сила и
приема държането на ръцете ми в джобовете
като слабост,а ако го направи и пред детето-
е извинете ама Тя просто си проси шамара.

# 14
  • Мнения: 640
Когато въпросната"силна" жена прекали
със демонстрацията на физическата си сила

Ей сега ми се разясни къде ми е била грешката  Joy Само дето физическата ми сила много странно, че я нямаше, щото му бях на 1/4 от килата. Да демонстрирам каквато и да е сила пред него би се равнявало на самоубийство. Той и на родителите си посягаше (а особено баща му беше много кротък човек). И, те ли са демонстрирали физическа сила?   newsm78
Много ми е интересно, как сегашния ми съпруг никога не намери причина да ме удари или обиди  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт