Пролетна тема

  • 1 987
  • 55
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Стига насилие, изнасилвания и дискусии за тях!
Разпалва ли ви либидото пролетта? Цъфвате ли, връзвате ли? По колко пъти? С кого?
(Касиди, прощавай, ако съм ограбила бъдеща твоя тема  Laughing )

# 1
  • Мнения: 3 447
Хъхъ, съдейки от форумските нагласи напоследък, темата ще придобие садо-мазо окраска  Simple Smile
По темата - силно се надявам да се размина само с цъфтежа, без връзването...

# 2
  • Мнения: 4 665
Поне ми се падна правото на втори отговор Laughing
Вече вързах.
Аман от цъфтене.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, Касиди, нямаш лентичка!  Shocked
Или върза метафорично?

# 4
  • Мнения: 6 029
с тоя корем... ич не моа да цъфна

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нито цъфтя, нито връзвам. Но обичам пролетта по принцип, повдига ми духа във всеки един смисъл и ме радва.

# 6
  • Мнения: 4 665
Нямам я Laughing
Чакам да мине развода Mr. Green
Между другото, като гледам всяка нова лентичка в профила на някое момиче благородно завиждам и ми се иска деня, в който и аз ще сложа своята да е скоро.

# 7
  • Мнения: 1 416
Обикновено либидото ми се буди наесен. Любим любовен сезон...
Тази пролет обаче, съвсем изненадващо, преживях сексуалната си революция... вкъщи.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 677
Разпалва ли ви либидото пролетта- Шегуваш ли се?!Аз да не съм сезонен работник..Горя целогодишно..
 Цъфвате ли- Цъфтя си катр сезон,вж.отг.1..
 връзвате ли- Връзвам,да..Белезници,каиши,колани,вратовръзки..Квот падне..
 По колко пъти- Зависи от кондицията..
 С кого- Аре ся..А поспри се малко де..

# 9
  • Мнения: 480
Уф, нещо хич не ми е разпалено. Налегнала ме една пролетна уморааа. Иначе добре, че е съпружието, та да ми връзва  Laughing
Нещо за лентичките гледам споменахте...демоде ли са, що ли  newsm78

А къде ви са снимките на половината  Thinking

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, Дафодилия, моят мъж ме запита дали да не окачим план на стената. План за трето, не за цъфтежите Mr. Green
Мерси за такъв план. Само ще си цъфтя. Аз съм хибриден сорт и няма да /се/ вържа.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз съм хибриден сорт и няма да /се/ вържа.
Хм...аз съм виждала доказателството за обратното Confused

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тц, няма да ми секнеш ентусиазма. Подсигурена е двойна защита на сорта. Mr. Green

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
За либидото не знам, ама работата ми расте, а пък и мързелът пропорционално с работата. За цъфнала - цъфнала съм и смятам, разхубавила съм се. А за връзването...добре че е мъжът ми.

# 14
  • Мнения: 967
Ohhh, напипа болното ми място в момента. Толкова съм цъфнала, че едвам се удържам да не изхвърча от офиса и да побегна към най-близкия парк сред зеленина, цветя и птички...НЕ МИ СЕ РАБОТИ, а всичките тези хора, които се разхождат пред офиса ми по къси ръкави и шарени дрешки хич не ми помагат да се стегна и да си придам сериозна физиономия в сивия си строг костюм...добре, че съм добра актриса, та умело симулирам, че нищо ми няма. А и днес все готини мъже срещам, късмет ли е, от пролеттали е  Blush...ИСКАМ НАВЪН !!!

Общи условия

Активация на акаунт