мами местим се трябва ми инфо за ДГ

  • 1 074
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Много ще съм благодарна ако ми помогнете. Ще се местим в дианабад и ме интересува къде има детски ясли там как стоят нещата със същите.Дали са добри. Също близка поликлиника с добър педиатър и личен лекар ако знаете. Упътете ме малко,че направо съм в ужас за тези две неща Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Веднага мога да ти препоръчам 49 ОДЗ - двете яслени групи са еднакво добри. Не знам как стои въпросът с приема в момента. Навремето Габриела я приеха в деня, в който занесохме готовите документи.

# 2
  • Мнения: 8 999
Не си сменяй педиатъра, освен ако нямаш оплаквания от него. Той все пак следи развитието на детето от пеленаче.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Нашия сегашен педи е супер, но ще ни е много далеч, а детето ни е проблемно и се нуждае от скоростни намеси пу пу скоро не е но все пак

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
Веднага мога да ти препоръчам 49 ОДЗ - двете яслени групи са еднакво добри. Не знам как стои въпросът с приема в момента. Навремето Габриела я приеха в деня, в който занесохме готовите документи.

Къде точно се намира и лично ли ходихте или ви даваха напътствия по тела. И вашия прием кога беше за тази година ли? Благодаря

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
Намира се до 105 СОУ, но не знам имена на улици и номера на блокове, защото живеем далеч от мястото.
Един ден отидох да попитам кога могат да приемат Габриела в яслата и ми отговориха: "Веднага щом са готови медицинските изследвания". Беше декември 2003 г. Габриела тръгна на ясла в първия работен ден на февруари 2004 г., защото имахме дългосрочна уговорка с бавачката.
Сега не знам какъв е редът за прием.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
А 30 ОДЗ някой да знае къде точно е до кой блок е в близост?

# 7
  • Мнения: 1 655
А 30 ОДЗ някой да знае къде точно е до кой блок е в близост?
Ето къде се … 0;ра. На булевард Никола Габровски е, почти срещу супермаркет БМБ и малко преди Гражданска защита (ако идваш от центъра към Студ. град). От линка можеш да видиш и останалите градини в околността. Аз също мога да дам моя глас за 49 ОДЗ.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
Намира се до 105 СОУ, но не знам имена на улици и номера на блокове, защото живеем далеч от мястото.
Един ден отидох да попитам кога могат да приемат Габриела в яслата и ми отговориха: "Веднага щом са готови медицинските изследвания". Беше декември 2003 г. Габриела тръгна на ясла в първия работен ден на февруари 2004 г., защото имахме дългосрочна уговорка с бавачката.
Сега не знам какъв е редът за прием.


ориентирах се къде е благодаря

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
А 30 ОДЗ някой да знае къде точно е до кой блок е в близост?
Ето къде се намира. На булевард Никола Габровски е, почти срещу супермаркет БМБ и малко преди Гражданска защита (ако идваш от центъра към Студ. град). От линка можеш да видиш и останалите градини в околността. Аз също мога да дам моя глас за 49 ОДЗ.

Много благодаря страхотна карта ориентира ме

# 10
  • Мнения: 2 529
За педиатър, дианбадската поликлиника е 15-ти ДКЦ  Peace. Намира се на същата тази ул. Никола Габровски http://bgmaps.com/map.asp?sid=cce0e7e3ef811f23db45bac6b043af2c&a … x=0&start.y=0.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото съм чувала в Студентски град има 1 или 2 градини и взимат веднага децата.

# 12
  • Мнения: 494
Kak така веднага #Crazy?Наистина ли?Големият ми син беше преди 5 години в 69 ясла в студентски град и въпреки,че ми беше малко далече,аз с удоволствие го водех там,а и на него му харесваше.Моля ви кажете ми дали ще мога да намеря някъде в София ясла,където да запиша малкият ми син,защото сигурно ще ми се наложи да тръгна на работа наесен,но още не е сигурно.Все пак ще разбера до месец и въпросът ми е дали ще успея да му намеря място,след като не съм подавала молба още никъде?Имаше там някакви неща със записването,което трябвало да стане още като се роди бебето(едва ли не...)Още ли е така? newsm78.Преди не беше...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 345
Надявам се и аз да намеря място точно поради същата причина налага ми се да почна работа. Закона вече е такъв подаваш молбата в годината в която детето ще започне посещението на ДГ или ДЯ ако грешя нека ме поправи някой. Обаче всички подадоха молби още януари и съм доста скептично настроена

# 14
  • Мнения: 494
Toва с януари ме плаши и мен,като чета тук по форумите... Sad Sadа за частна ясла не ми се иска да мисля.Първо-не са много по-добри,а са доста скъпи...Има изключения,но все пак...дано не опираме до тях.

Общи условия

Активация на акаунт