Отговори
  • Мнения: 65
 Здравейте, момичета! Тъй като ми е трудно да намеря сама отговор на този въпрос реших да попитам и вас...При мен се получи следното - след година и половина опити за бебе, през декември 2005 най-после чудото се случи и бяхме толкова много щастливи с приятелят ми...но уви...за кратко. В 6 г.с. прокървих, лежах в болница, уж всичко беше наред, но след 2 седмици отново и така се стигна до спонтанен аборт в 8 г.с.(края на януари 2006 г.). Оттогава досега изминаха вече 14 месеца (вярно, че 5 от тях трябваше да се пазим заради аборта и още 2 отново не сме бебеправили заради обгаряне на раничка), но все пак бебе засега няма Cry.
 Изчетох много теми във форумите, знам, че  двойки, при които след едногодишни опити не се стигне до желания резултат( preggo) трябва да се обърнат към специалист, но така ли стоят нещата, когато става въпрос за второ забременяване? Колко време трябва да изчакаме още или е време да направим някои изследвания? Сега като се замисля след аборта ни се събират около 6 месеца бебеправене, последните 2 от които ползвах и тестове за овулация, за да сме сигурни, че улучваме точният момент.
 Ще бъда благодарна на всички, които могат да ми дадат съвет, наистина имам нужда...
 Прегръщам ви  Hug и ви желая от сърце много щастие и усмивки!

# 1
  • Мнения: 902
Аз мисля, че е време да потърсите специалист. Пловдив ви е близо. Отидете в Торакс при д-р Даскалов. Носете всички направине до момента изследвания. Той ще ги разгледа, ще обсъдите ситуацията и ще начертаете план.
Късмет и дано не чакате дълго.

# 2
  • Мнения: 941
не чакай повече и скоро да се похвалиш с 2 чертички Hug

# 3
  • Мнения: 2 751
Аз бих се обърнала към специалист.
Аз не обичам да отлагам.  Grinning

Пожелавам ти успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 769
Отидете при специалист и то скоро, не квартален лекар!

# 5
  • Мнения: 65
Благодаря ви за отговорите, момичета!
Всички сте единодушни, че не бива да отлагам повече посещението при лекар и смятам да ви послушам! А иначе и аз бях намислила, ако се наложи( а то май вече се налага), да се насоча към Пловдив и по-специално към клиника Торакс, защото в Стара Загора няма голям избор на специалисти в тази област, а и не желая да рискувам и да губя време...
Благодяря ви още веднъж  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Зависи на колко години си. Ако си под 30, спокойно можеш да изчакаш още малко.

# 7
  • Мнения: 420
Отидете при специалист и то скоро, не квартален лекар!
Peace

# 8
  • Мнения: 3 011
Аз мисля, 4е най-малко което е можеш да се консултираш със специалист в областта на стерилитета. Не си губи времето с обикновените гинеколози, само ще ти навредят вместо да помогнат  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт