Мерц или Фитовал?

  • 3 953
  • 18
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте мили мами!Надявам се да ми помогнете в избора.Искам да си купя някакви таблетки за коса,кожа и нокти,но такива дето наистина помагат и има видим ефект?Спряла съм се на Мерц и Фитовал но не знам кои да избера?Ще ме посъветвате ли?Някой ползвал ли ги е има ли видим резултат,колко време трябва да се пият и т.н.?Приемам съвети и за други марки.

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 287
ако можеш да си позволиш - вземи си Пантогар! Peace
 аз го редувам с Геритамин и си оправих косопада след раждането

# 2
  • Мнения: 1 540
От Мерц ефект - йок!
Аз съм за Фитовал  Peace

# 3
  • Мнения: 6 958
Мерца не ми помогна никак  Naughty Фитовал, обаче не съм ползвала...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм Мерц. Доволна останах. Според мен някаква голяма разлика между двете няма. Това са просто витамини и минерали.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
Мерц няма ефект при мен, майка ми и няколко приятелкиNaughty  Wink

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 18:43 от Иля

# 6
  • Мнения: 27 524

... при мен... е редно да добавиш  Wink

Всеки продукт, лекарство, червило, лак и крем и така до безкрай, при различните хора имат различен ефект. Положителен, отрицателен или просто никакъв.
АКо чакаш на Мерц, Фитовал или какъвто и да е продукт за тази цел да направи косата ти лъскава и мека, ноктите ти безупречни и красиви, а кожата ти мека, красива и гладка... то няма да стане, разбира се. Всичко е въпрос на балансирано хранене, добър сън, почивка, хидратация, разходки...
Това е нещо като хапчето за отслабване. Такова не съществува  Grinning

# 7
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз искам да си ги взема,защото последствията от една диета(то направо си беше мъчение)дето от 70кг,станах 40 и ми написаха диагноза анорексия невроза,косата страшно ми оредя,изтъня,ноктите започнаха да ми се чупят и разцепват и кожата ми стана ужасна,а напоследък и много мазна и започнаха някакви пъпки да ми излизат,та исках да ми препоръчате някакви хранителни добавки и витамини.
А може ли да ми дадете повече инфо за Пантогар,за какво е по-точно и на каква цена е?

# 8
  • Мнения: 27 524
Според мен съвсем спокойно можеш да си набавиш всичко необходимо директно от природата.
На първо място - много полодве. Най-различни.
След това - сурови ядки. Всякакви.
Отделно - бобови и зърнени кулутри - овесени ядки, жито, боб, леща, покълнали семена, соеви продукти.
Друго не ти трябва  Peace

# 9
  • Мнения: 311
От Мерц ефект - йок!
Аз съм за Фитовал  Peace
много съм доволна от Fitoval newsm10

# 10
Аз също не съм доволна от мерца пих го три месеца без почивка но ефект никакъв. Препоръча ми го приятелка която си е оправила ноктите с него след продължителна ноктопластика. Явно при всеки организъм деиства различно.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Според мен съвсем спокойно можеш да си набавиш всичко необходимо директно от природата.
На първо място - много полодве. Най-различни.
След това - сурови ядки. Всякакви.
Отделно - бобови и зърнени кулутри - овесени ядки, жито, боб, леща, покълнали семена, соеви продукти.
Друго не ти трябва  Peace
Почти съм съгласна.Но ако имаш недостиг от витамини и минерали не е лошо да ги премаш допълнително.Всички добавки са едни и същи.Останалото е реклама и фирмена популярност.Аз лично съм пила Ревалид 3 месеца,но мисля че ако бях пила и Фитовал и Пантогар или Мерц ефекта щеше да бъде същия.Имат еднакви съставки така или иначе. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 26
Фитовал  Peace  Peace  Peace

# 13
  • Мнения: 596
Според мен съвсем спокойно можеш да си набавиш всичко необходимо директно от природата.
На първо място - много полодве. Най-различни.
След това - сурови ядки. Всякакви.
Отделно - бобови и зърнени кулутри - овесени ядки, жито, боб, леща, покълнали семена, соеви продукти.
Друго не ти трябва  Peace

Подкрепям напълно.

# 14
  • Мнения: 131
Моите нокти, от няколко месеца се цепят. Пробвах специален лак, но нищо.
След това изпих 2 опаковки Фитовал, но ефекта беше малък, Само дето надебелях от него. Сега положението е пак същото.
не си стува да се пият, такива витамини, повечко плодове са нужни.

Общи условия

Активация на акаунт