Mnogo maznata koja!

  • 7 846
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
скъпи дами Simple Smile прекрасно знам ,4е мазната кожа  е проклятие завинаги по принцип.както и 4е по тежките слу4аи като себореята не се лекуват,а само могат да бъдат контролирани...наистина мн мн мн се нуждая от спешен съвет.бъдете 4естни (особено тези с по-голям "опит")и кажете има ли наистина крем,който да ме подсигурни поне за 10 4аса.аз имам доста мазна кожа.пробвала съм  кларина н,някои на  гарниер,нивея,елея и маи това е вси4ко.много с 4удя дали да си купя крема на клиник за6тото нз дали д6те ми свър6и работа.имаите предвит ,4е най-гооллемия  ми успех е 2 4аса максимум.въпросите ми май станаха доста ..така 4е моля ви кой с каквото може да помага.Благодаря ви предварително!

  Cry Sad

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 19:49 от MYLAW

# 1
  • Мнения: 4 916
Заради латиницата прочетох само първите два реда. Препоръчвам ти хума.

# 2
  • Мнения: 17
съжалявам за латиницата.с хумата ни6то ен стаа оба4е.кожата се пресу6ава и реагира о6те по-осотро.....по-добре про4ети вси4ко

# 3
  • Мнения: 916
Днес ходих на козметик и тя ми препоръча скинерит(ако не се лъжа),който доста изсушава кожата...би трябвало да помогне...аз утре ще отида да го купя,понеже и моята е мазна .

# 4
  • София
  • Мнения: 356
Аз съм много доволна от козметиката на "Талодерма".

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз съм много доволна от козметиката на "Талодерма".
и аз  Peace Маската им за проблемна кожа изсушава доста, а и почиства перфектно. Освен това козметиката на Авен.
f1ST14ka, да не би да става дума за Скинорен  newsm78 Този Скинерит за какво е точно?

# 6
  • Мнения: 916
illy, да точно Скинорен ooooh!...това е нощен крем със силна киселина...и за това в началото се позва през два дни ,после през един и т.н(това ми каза козметичката)...а иначе сутрин и вечер се мажа с Далацин т. Peace

# 7
  • Мнения: 17
аз преди време бях 4дла за скинорен.дори си го купих,но вътре пи6е6е ,4е е подходя6т за псориазис и такива не6та.не пи6е6е ни6то за себорея или подобно.мен ме достра6а и не го ползвах.само 4е...сега съм ре6ена да си го взема.козмети4ките не винаги са капацитети,но времетопю8 Rolling Eyes :roll:6те покаже

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
аз преди време бях 4дла за скинорен.дори си го купих,но вътре пи6е6е ,4е е подходя6т за псориазис и такива не6та.не пи6е6е ни6то за себорея или подобно.мен ме достра6а и не го ползвах.само 4е...сега съм ре6ена да си го взема.козмети4ките не винаги са капацитети,но времетопю8 Rolling Eyes :roll:6те покаже
скинорен се използва против акне и премахва досат ефективно петната от него  newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Каква е цената на Скинорена ? От аптеки ли го купувате или от козметични магазини?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
Каква е цената на Скинорена ? От аптеки ли го купувате или от козметични магазини?
от аптеки, то е лекарствен продукт. Нанася се на засегнатите участъци, 17-18 лева. Мисля, че беше на Шеринг.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553

[/quote]
от аптеки, то е лекарствен продукт. Нанася се на засегнатите участъци, 17-18 лева. Мисля, че беше на Шеринг.
[/quote]                     Благодаря за инфото! Hug

# 12
  • Мнения: 30
Защо не пробваш с някаква маска за лице.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146775.msg2814045;topicseen#msg2814045
Тази от темата хич не е лоша, на мен добре ми почиства лицето, обаче моята кожа е смесена. Все пак можеш да опиташ. На мен от хумата обаче доста ми изсушава кожата на места и затова слагам малко хума и добавям брашно, за да се сгъсти сместа.(става направо като тесто) Може да пробваш така след като не ти понася добре хума.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Защо не пробваш с някаква маска за лице.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146775.msg2814045;topicseen#msg2814045
Тази от темата хич не е лоша, на мен добре ми почиства лицето, обаче моята кожа е смесена. Все пак можеш да опиташ. На мен от хумата обаче доста ми изсушава кожата на места и затова слагам малко хума и добавям брашно, за да се сгъсти сместа.(става направо като тесто) Може да пробваш така след като не ти понася добре хума.
може да се добави етерично масло, за да не изсушава, а същевремнно са и много полезни. Просто трябва да се подбере правилно. Мисля, че бадемовото става за всички кожи, а за мазна и смесена- от гроздови семена  Peace

# 14
  • Мнения: 17
blagodarq vi...dosta byrzo reagirate.ako ima o6te idei i mneniq neka da se pi6at.a za skinorena...illy znae6 li kakvoe prilojenieto pri maznata koja.uj e za petna ,no mai i za mazni koji se dava.znaete li ne6to?

(S. za latinicata)

Общи условия

Активация на акаунт