Съдомиялна Midea WP5B - начина на употреба?

  • 2 352
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Купихме си, по-точно падариха ни съдомиялна Мидея. Но упътването е написано толкова неразбираемо...

Имам няколко въпроса:

1. По колко чинии миете?
2. Какъв препарат използвате и къде го слагате, че не мога да му намеря мястото?
3. Вързана ли е машината към топлата вода? Или и сама може да затопля водата?

# 1
  • Мнения: 17
ползвам Мидея-WQP-9213 от две години и съм много доволна.Сама си загрява водата  а отделението за препарат ми е на самата врата.Ползвам таблетки калгон или апта.Моята е голяма и събира 12 комплекта.

# 2
  • Мнения: 4 298
Предполагам вашата е тази.
Моята е подобна . Събирам чинии според зависи. Някъде към десет, петнайсет, чаши към 6-7, бурканчета разни. Всеки път различно я зареждам, но важното е съдовете /тенджерки и купи/ да са обърнати надолу за да може добре да ги облива водата.
Ползвам основно късата програма, при нас е 35 минути. На едно миене слагам половин таблетка Сомат 5 в 1, на дъното на машината.

# 3
  • Мнения: 262
На едно миене слагам половин таблетка Сомат 5 в 1, на дъното на машината.

И аз мислех да си купя таблетки, но в инструкциите пише да не е твърд препарат  newsm78

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Купувахме скоро за подарък Мидея, от малките,  консултантите казаха с таблетка да се ползва, много странно.

# 5
  • Мнения: 248
И аз имам Мидея от две години. Малките събират по 4 комплекта - 4 големи, 4 дълбоки, 4 малки чинии. Пробвала съм да мия и тенджери, но не съм доволна от резултата. Въпреки инструкцията ползвам само таблетки. По половин на миене.

Общи условия

Активация на акаунт