Препоръчайте ми хотел във Велинград

  • 32 449
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
В края на месеца  ще ходим във Велинград и четиримата и не мога да избера хотел - никога не сме били там. Искам да е топло, да има закрит басейн, който да е топъл, да е подходящо за деца....а бе изобщо хотел като за семейни хора Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 1 152
аз съм ЗА х-л Велина http://www.velinahotel.com/velinabg/index.php
Има подходящо място за разходка до хотела, катерушки, дават кошарка за стаята, има високи столчета в ресторанта.
Още инфо съм писала тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74174.100

# 2
  • Мнения: 133
с 4 ръце препоръчвам хотел олимп басеина е много топъл водата е около 32-34 С има детски отделен от големия има и джакузи римска баня в цената вкл. закуска - шведска маса най най претъпканата  вервай ми доста хотели и спа сме обиколили  ние бяхме 3 семейства с малки деца в средата на февруари закрит басейн  Страхотно !

# 3
  • Мнения: 128
с 4 ръце препоръчвам хотел олимп басеина е много топъл водата е около 32-34 С има детски отделен от големия има и джакузи римска баня в цената вкл. закуска - шведска маса най най претъпканата  вервай ми доста хотели и спа сме обиколили  ние бяхме 3 семейства с малки деца в средата на февруари закрит басейн  Страхотно !
Кажи какви са цените моля, и аз съм чувала хубави неща за него.

# 4
  • Мнения: 1 937
Още един глас за хотел Олимп.
От всички във Велинград, които сме посетили, това е единственото място на което бихме отишли пак.
Но... през седмицата. Празнични и почивни дни става неприятна навалица.

SIS_73, ето адреса.
Цените - двойна стая около 100, апартамент 130-150 лв.

Не ми хареса нито Рич, нито Лайт, нито Дворецът, нито новооткрития Гранд хотел Велинград, нито Елбрус и т.н.

# 5
  • Мнения: 133
ние спахме в апартамент 125 лв една голяма спалня със свод и разтегателен диван ето ти и  двойна стая наште приятели платиха 88 лева
ето ти и линк да разгледаш хотела линк
 http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3478
ето и още един линк
пак за Олимп
http://www.rezervaciq.com/hotel_olymp_velingrad_prices.html

препоръчвам ти и кръчмата Милениум много вкусно големи порции 10 човека 2 бутилки ракия 1 вино много бири и сокове салати  скари и т.н платихме 185 лева!!!
намира се на центъра до реката ама ако си вземете таксита като нас все пак не караме пили !! От хотела до Милениума с такси 1.50лв
 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
и ние бяхме в Олимп- в малък апартамент, доволни сме средно от обслужването - трябваше малко да ги изюркам за някои неща.
Но следващият път със сигурност ще се настаним в Гранд хотел Велинград- с часовниковата кула.лятото още беше в строеж като ходихме там, обаче скоро мъжът ми беше там, в този хотел и каза,че е идеален за семейна почивка- има и детски кът с какички  Hug
хубаво да си починете!

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Х-л Елбрус, двойна стая 40лв със закуска, чудесен спа център, басейна става за деца
0359 53239. Два пъти бяхме там, последно октомври

# 8
  • Мнения: 361
pechovska. а базата хубава ли е?

# 9
  • Мнения: 1 937
Темата за Елбрус.
Сайтът на хотела.

# 10
  • София
  • Мнения: 227
 Горещо препоръчвам Гранд хотел Велинград- март месец бяхме с приятели и децата  и си изкарахме чудесно.
През седмицата на басейна бяхме само ние и беше мн.спокойно- децата си тичаха на воля, къпаха се в детският басейн, вечер играеха в детският кът докато бяхме в ресторанта,  изобщо все едно, че не бяхме с деца. Преди сме ходили в Олимп, но този хотел ми хареса много повече особено СПА центъра,  стаите са по-големи.

# 11
  • Мнения: 364
Препоръчвам хотел Велина - с голям закрит басеин, спа услуги, спокойно е, цените също са добри - около 80лв е двойната стая, с изглед към града и езерото Клептуза 

# 12
  • Мнения: 3 423
Горещо препоръчвам Гранд хотел Велинград- март месец бяхме с приятели и децата  и си изкарахме чудесно.
През седмицата на басейна бяхме само ние и беше мн.спокойно- децата си тичаха на воля, къпаха се в детският басейн, вечер играеха в детският кът докато бяхме в ресторанта,  изобщо все едно, че не бяхме с деца. Преди сме ходили в Олимп, но този хотел ми хареса много повече особено СПА центъра,  стаите са по-големи.
може ли малко повече за детския кът Hug-има ли играчки,става ли за малки деца на годинка-нещо като детски парти центровете в София ли е  newsm78
а басейна на Гранд Хотела голям ли е
мерси предварително  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 937
В темата за СПА хотелите можеш да прочетеш още мнения за Гранд хотел Велинград.
Детският кът е стая с телевизор и дребни играчки.
Басейните не са достатъчно големи, и ако хотелът е пълен, не е особено приятно.

# 14
  • София
  • Мнения: 227
Детският кът в Гранд хотел Велинград представлява едно остъклено помещение между лоби бара и ресторанта, в което има детски играчки, масички и столчета, телевизор и ДВД. На пода е мокет и поне е мекичко, но няма екстри като батути, пързалки или люлки, подходящо е за по-големи деца. Точно срещу детският кът има компютри на които децата да играят, има джаги и билярд. Ние бяхме март месец и ползвахме само вътрешните басейни- един басейн за възрастни, който според мен е достатъчно голям, за да може да плуваш, детски-   става и за съвсем малки деца и не много малък, голямо джакузи точно до детският басейн. Понеже детският басейн беше плитичък за нашите деца, те плуваха в джакузито /понеже бяхме само ние и помолихме да изключат дюзите/, а в детската част си играеха да търсят предмети по дъното. Водата беше много топла и не са излизали с часове от нея. За нас беше истинска почивка, защото майките посещавахме СПА центъра, а бащите играейки карти наблюдаваха децата и нямаше недоволни. Помещението е остъклено и се вижда точно до теб боровата гора.

Общи условия

Активация на акаунт