С какво да мажем след баня

  • 2 298
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте. Искам да попитам с какво мажете след баня и при масаж. Мен ме убеждават да мажа със свинска мас, тъй като загрявала и не предизвиквала алергии. На мен ми е малко странно като се има в предвид, че всички козметични фирми избягват животинските мазнини. Моля Ви да ми дадете съвет. За ли сте или против.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Две -три страници назад пак имаше такава тема,стига с тези мазнини и маргарини StopИма такова голямо разнообразие от козметика на пазара.Аз,лично ползвам продуктите на А-derma Peace

# 2
  • Мнения: 5 228
Свинската мас е подходяща, но за бебетата на прасетата. Бебетата на хората се мажат с хипоалергенни козметнични продукти.

# 3
  • Мнения: 51
Аз лично мажа с мас и съм много доволна.Предварително я рязбивям с вода и става много пухкава.Досега не сме имали никакви проблеми с кожата.Сега мисля обаче да си купя нещо на Мустела,защото в задаващите се горещини няма да е много приятно на малкия

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Като малки са ни мазали с маз и не е имало проблеми,но сега има много хубава козметика на пазара,така че те съветвам да си избереш нещо от нея.Аз лично ползвах Джонсън гел и Мустела.

# 5
  • Мнения: 1 183
В момента мажа с млякото на Бюбхен,но по принцип най-много ми харесва на Мустела  Peace

# 6
  • Мнения: 1 264
Аз мазах Калоян с мас след баня, но времето се стопля и започвам да си го мажа пак с олиото на Нивеа или млякото за тяло пак на Нивеа. Можеш да мажеш детенцето с мас ако изстине, иначе ако времето е топло (а идва лято) ще се претопли миличкото.

# 7
  • Мнения: 574
Аз мажа с олио на Бюбхен! Доволна съм Peace

# 8
  • Мнения: 1 668
При липса на коэметика едно време са ни маэали с мас, но сега паэара е эатрупан с бебешка коэметика така, че невиждам нужда да полэваш мас Sick
 Peace

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Мажа с олио на Джонсън,но ще го сменям с мляко в горещините.С мас никога не съм мазала Naughty

# 10
  • Мнения: 6 607
До сега редувах олио и лосион на Мустела ,но вече е топло и ще продължа само с лосиона.

# 11
  • Мнения: 23
Мажа или с Хидрабебе на мустела или с Бюбхен за след баня лосион

# 12
  • Мнения: 2 908
Аз мажех с мас до скоро,смених я със зехтин,защото се обрина от Бюнхен,Нивеа,Джонсън и Пенатен.

# 13
  • Мнения: 865
Лично аз не бих мазала бебето си със свинска мас!
Свинската мас е подходяща, но за бебетата на прасетата. Бебетата на хората се мажат с хипоалергенни козметнични продукти.
newsm10След баня мажа с лосион на Sebamed.От олиото на Бюбхен се обрина!

# 14
  • Мнения: 4 621
Винаги съм мазала с бебешко олио или мляко за тяло Peace

Общи условия

Активация на акаунт