Зелени изпражнения

  • 1 447
  • 11
  •   1
Отговори
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Привет на всички!
Може би многократно сте обсъждали тази тема, но аз се включвам сега, защото сега за първи път се сблъсках с проблема - зеленикави акита.
Бебето ми е на 9 дена, а от вчера е със жълто-зеленикави изпражнения, течни, с твърди зрънца. Само на кърма сме. Изпражненията станаха течни още в неделя, а бебо започна да ака на всяко хранене, че дори и по-често, но акитата бяха жълти. Сега ме притеснява зеления цвят.

Моля, помагайте със съвети  Praynig

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
ти какво си яла.

# 2
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
От понеделник съм на диета, когато станаха прекалено на често и течни. Преди това си хапнах агнешко за Великден и събота и неделя изпих ок. 500 мл. домашно прясно мляко. Но това бе в събота и неделя, а зеленикавите изпражнения се появиха във вторник следобяд.

Поздрави  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
следи детето още няколко дена и ако продължава така или се появят и кървави жилки (дано не се случва) и на лекар! Но мисля, че в другия форум ще получиш повече отговори. Peace Избягвай много млечните храни или ако можеш направо ги спри.Маслото също.Не чакай много обаче да не се обезводни детето от разстройството, че много малко. Успех! Hug

# 4
  • софия
  • Мнения: 432
по принцип при малките бебета при колики, акитата са зеленикави. агнешкото предразполага за разстройство, ако си яла и зелена салата също, но консултирай се и с доктор

# 5
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Тази сутрин акитата са доста по-жълти. Дано моята диета да дава резултат. bisac, права си, че ядох и зелена салата  Embarassed, но вече съм на пълна диета - само чай от шипка, дренки, моркови, картовки и други по-леки храни, а да плюс сирене, че много обичам и една чаша к. мляко от 2%.
Моята педиатърка смята, че зеленината идва от коликите. Почваме капки Сап Симплекс. Ако знаете нещо, по-ефективно, споделяйте.  Hug

Поздрави на всички  Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 432
аз съм много доволна от хамомилата 9СН/лайка/ на бойрон на гранулки, които ги слагах във шишето с вода, по 3 гранулки , за коликите.

# 7
  • Мнения: 1 771
Когато имаш проблем пиши в кърмаческия подфорум. Има много компетентни кърмачки, които може и да не влизат тук.
bisac ти е дала много добър съвет.
Успех и всичко да е наред  Simple Smile.

# 8
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Не бях сигурна в кой форум да опиша тревогите си за зелените акита  newsm78
Благодаря ви за съветите. Ще търся гранулите. Дано и на нас да ни помогнат! Май наистина става въпрос за колики.

Поздрави  Peace

# 9
  • софия
  • Мнения: 432
забравих да ти кажа, че хамомилата я използвам  и при никнене на зъбки.

# 10
  • Мнения: 539
знам че зелените акита се появяват ако е претоплено или поизстинало бебето.

# 11
  • Мнения: 928
знам че зелените акита се появяват ако е претоплено или поизстинало бебето.

Не се притеснявай щом е минало - това е по-скоро сигнал, че на бебо му е било студено. Поне аз така знам - когато бебето е настинало, това е първия признак. Най-вероятно се е получило, ако си го държала по-леко облечено през топлите дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт