Какво става на НДК?

  • 906
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мами!

От доста време навестявам сайта, въпреки че едва днес се регистрирах във форума. Имам син на 2 и половина и съм бременна в трети месец с второ дете (с неизвестен засега пол). Досега нямаше как да участвам във форума, защото нямах домашен компютър, а в предишната ми работа не беше удобно. Но от сега нататък, с нова работа и нов компютър Simple Smile смятам да се мяркам наоколо Simple Smile.

Та, любопитството ми ме накара да пусна и аз една тема... Тъй като малкият е болен не мога да поклюкарствам с колеги в офиса и да се информирам Simple Smile, затова реших да питам вас. Преди малко, ходих до аптеката за лекарства и видях в началото на градинката на НДК (там, където преди беше Кабината на bTV, на кръстовището на бул. Патриарх Евтимий и бул. Витоша) една странна конструкция с още по-странно нещо под нея - отдалече приличаше на модерен хладилник, но като се приближих видях, че е сейф. Имаше жива охрана и надпис, който не помня точно, но беше нещо от типа: "опитай се да отвориш сейфа. вземи наградата".

Някой случайно да е виждал това нещо? За какво става въпрос? Кой го е сложил? Имате ли някаква идея какво може да има вътре?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 229
Уау сейфът с хитрост ли трябва да се отваря или със сила? Laughing
Ако е второто няма да участвам. Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 3 423
Сигурно е реклама.
Подминавай!
Не ставай жертва!

# 3
Ми аз вчера бях там, пък как не съм го видяла smile3527 smile3555

# 4
  • Мнения: 7 640
има сложен някакъв сейф, ще стои до 19ти април, който успее да уцели кода, печели съдържанието му.

# 5
  • Мнения: 4 916
Реклама някаква. Радост за децата от околните училища.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 759
                   В клипчето на Валето пише 13-ти, не 19-ти. А и ние вчера като минахме си пишеше 13-ти (на листовките с обяснения как се отваря  Mr. Green). Бързайте, хора  ooooh!...

                  П.П. За този сеиф говорех в миналата тема за ВИП брадър - за всички, които проявиха любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт