Диета или хранителна добавка за мама кърмачка?

  • 342
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Здравейте мамита   bouquet
Моето момченце е почти на 11 месеца и определено си има режим само от 2-3 кърмения сутрин и вечер  Peace . Което само по себе си показва , че не е само на кърма newsm78. Но на майка му кг така и не мръднаха, а идва лято и така ми се иска вече да не съм търкул търкул  Joy . Питането ми е кое е по добре диетка или хранителна добавка  Thinking . Страх ме е да не навредя на малчо ( не смятам да го отбивам), но пък и вече не ми се стои дебела. Моля за помощ  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 309
Диета или по-скоро някакъв режим на хранене - например разделно хранене, повече салатки, течности, без тестено и пр., против хранителните добавки съм, а да и повечко движение.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Аз режим спазвам , но резултата е нулев  Thinking и затова си мислех за нещо от този род http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=583 , но явно ще трябва да почакам  Embarassed.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Диета не, ами хранителен режим, както е писала дейзи. Разделно хранене, нисковъглехидратна... С добавки само няма да я бъде, още повече - не знаеш все пак при кърмачки как действат.
С чиста съвест можеш обаче да добавиш в диетата си фибри и влакна. Помагат за храносмилане, баластни вещества са и едновременно с това създават известно чувство за ситост.
И спорт Grinning знам колко свободно време имаш, ама това е положението, спорт си трябва.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 805
 Joy
И спорт Grinning знам колко свободно време имаш, ама това е положението, спорт си трябва.

 Joy секса брои ли се за спорт Laughing , че само за него време имам , ако сложа спорт трябва да спирам секса  hahaha няма време и за двете  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт