най-добър приятел-мъж или жена

  • 20 284
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
какво мислите може ли да има искренно и чисто приятелство между мъж и жена или то винаги е обременено/в добрия смисъл/с мисълта за секс? Thinkingили може би най силното приятелство,което може да изгради един мъж е само с друг мъж/без мисъл за секс gydi

# 1
  • Мнения: 830
Ами   отговора ми е по-скоро не.Най-добрият ми приятел от мъжки пол това е съпругът ми Mr. GreenС другите каквото и да правим нещата все се завъртат около желанието за секс,може и аз да съм причината не знам Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 183
   супееер,хареса ми напълно изчерпателно newsm10

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 392
При това изглежда е реалната, проверена в практиката теория  book
Освен това дава отговор и на въпросът с изневерите - ако е по-горе в подходящата стълбицата, въпросът става май риторичен.

# 6
  • Мнения: 183
[въпросът става май риторичен.
[/quote]   даааа сложни  същества сте това мъжете Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 392
даааа сложни  същества сте това мъжете Wink
Ама имаме само една стълбица и Ви е лесно. Вие защо не казвате кой на коя при Вас е, че иначе ни е доста сложно и неясно ...

# 8
  • Мнения: 183
защото ако всичко ви е ясно няма да ви е интересно smile3532  е понякога е и болезнено ама това е живота -падаш ,ставаш и продължаваш

# 9
  • София
  • Мнения: 392
защото ако всичко ви е ясно няма да ви е интересно smile3532  е понякога е и болезнено ама това е живота -падаш ,ставаш и продължаваш
А за вас Купона тече с пълна сила, нали  Cry

# 10
  • Мнения: 183
защото ако всичко ви е ясно няма да ви е интересно smile3532  е понякога е и болезнено ама това е живота -падаш ,ставаш и продължаваш
А за вас Купона тече с пълна сила, нали  Cry
      е не се засягай де  Rolling Eyes ние си разсъждаваме и обменяме опит то гнили ябълки има навсякъде ,но има и искрени жени

# 11
  • София
  • Мнения: 392
защото ако всичко ви е ясно няма да ви е интересно smile3532  е понякога е и болезнено ама това е живота -падаш ,ставаш и продължаваш
А за вас Купона тече с пълна сила, нали  Cry
      е не се засягай де  Rolling Eyes ние си разсъждаваме и обменяме опит то гнили ябълки има навсякъде ,но има и искрени жени
Аз не се засягам - в никакъв случай !
Само го приемам малко лично ...

# 12
  • Мнения: 183
явно си бил на някоя от тия стълбици ,ама то на кого не му се е случвало Hug,самоувереност трябва и...

# 13
  • София
  • Мнения: 392
явно си бил на някоя от тия стълбици ,ама то на кого не му се е случвало Hug,самоувереност трябва и...
Винаги си мислиш, че си на вярната ( нали си имаме само една), но почти никога не си там - за да ни е гадно, нали !

# 14
  • Мнения: 183
не да ви е гадно НЕ а за да има тръпка/така си мисля/или просто става несъзнателно,то и там е написано

Общи условия

Активация на акаунт