Идеи за заглавие на дипломна работа по психология.

  • 9 549
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Съвсем сериозно.
Приемам предложения за заглавие на разработката, а останалото ще свърша аз.

# 1
  • Мнения: 3 423
Манийно-депресивните състояния
у кърмачката вследствие на оперверзяване
сериозността на публикуваните от нея теми
във форума на българските майки.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 405
м-да, това е сериозен проблем, но предпочитам да не е форумоориентирана Grinning благодаря  Grinning

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, Лсо, добре, че не чета на глас - щеше да се замотам ooooh!

Анджи, ама поне приблизителна тематика?

# 5
  • Мнения: 2 212
Да, аз също исках да попитам за някаква област и по-конкретно за какво...

# 6
  • Мнения: 3 405
да са свързани например със социалната психология, психологията на рекламата, може да е въздействието на медиите или отношението родител-дете-учител. Всичко от живота би било актуално. Сега се опитвам да уцеля това, което най-добре ще развия като проблематика. За това събирам идеи и още не конкретизирам Simple Smile
Форумът няма да обхващам, защото ще трябва да запозная и преподавателите с него и ще стане една  Joy

# 7
  • Мнения: 27 524
А, ама ти искаш идеи за тема май, а не за заглавие. Според мен е по-правилно да се спреш на темата сама, в зависимост от интересите ти и все пак от литературата с която разполагаш.
Моята дипломна беше за агресията при чиновниците  Joy Сериозно. Изследвах със 7 тлъсти теста 112 души, направо смаях комисията и имам пълно 6  bowuu
Не ми беше интересно, но имах възможност за изчисление и графики на данните, заради това. Така че помисли за тези неща, а ние заглавие лесно ще измислим.
Успех  Hug

# 8
  • France
  • Мнения: 726
"Влиянието на рекламите със сексуален подтекст върху продажбите"

# 9
  • Мнения: 3 423
Мен би ме интересувало,
дали телевизията възпитава.

Или влиянието на рекламите по ТВ върху децата.

Или хвани психологията на алкохолната реклама в БГ.
Сексуалитет версус скандалност версус традиционализъм.

# 10
  • Мнения: 3 405
Да, Блонди уцели. Мисля да е сързана с рекламата и въздействието й. Там имам най-много опит. И ще трябва да проведа изследване с всичките му тестове и т.н.
Лиска, твоите са подходящи.

# 11
Агресията при децата - рожба на медиите и Интернет или копие на агресията при родителите.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 447
Или влиянието на рекламите по ТВ върху децата.

Това не е лошо, а и можеш да ползваш информация от форума, като от представителна извадка, без да се налага да запознаваш преподавателите  Wink
Даже мисля, че имаше такава тема преди време, разискваше се рекламата на вафла Споко и детето, което питало майка си дали трябва да я удави, за да му даде вафла  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 30
Отношенията между родителите и порасналите им деца. Дали след като станат пълнолетни продължават да се намесват в живота им или ги възприемат вече като възрастни, самостоятелни хора. Влияе ли по някакъв начин националността на тези отношения.

# 14
  • Мнения: 150
Защо психологията е паранаука, защо прилича на религия и какви начини и способи могат да се приложат за нейното спасяване

Общи условия

Активация на акаунт