Полиомиелитна ваксина

  • 948
  • 7
  •   1
Отговори
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Този месец трябваше да ни сложат поредната доза, но ваксината я няма. Педиатърката каза да се обадя в ХЕИ и Здравното министерство, та да окажем родителски натиск да я осигурят. Честно казано, не знам какво да правя, нито къде точно да се обаждам. При вас има ли такъв проблем? Дайте идеи.... или телефони. 

# 1
  • Мнения: 2 908
На нас вчера ни я сложиха-капки-2.

# 2
  • Мнения: 1 353
Къде живеете, че се случва подобно нещо Shocked newsm78. Но ако действително я няма ваксината или си я купи от аптеката, или звънни в Здравното министерство.

# 3
  • Мнения: 132
Не искам да те плаша, но ние направихме много лоша реакция спрямо полиомиелитната ваксина и затова съм си купила Имовакс полио, за да ми е мирна главата. А по отношение на здравна каса мисля, че трябва да им отпуснат по-читави полиомиелитни ваксини, ама кога....?????

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Пробвай в Аптечна лига, те я внасят и най малкото ще ти кажат кога ще има. Тел. е 962 22 22.

# 5
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Къде живеете, че се случва подобно нещо Shocked newsm78. Но ако действително я няма ваксината или си я купи от аптеката, или звънни в Здравното министерство.

София. Да я купя, ама те слагат две капки - едва ли шишенцето е две капчици, а в момента сме кът с парите и не мога да купувам за още една сюрия деца.
Мерси за тел. на Аптечна лига.

# 6
  • Мнения: 3 146
Можете да купите от инактивираната, тя е една доза и може да се слага след живата. Проблемът е, че после трябва да изкарате на инактивирана докрая.

# 7
  • Мнения: 2 821
И при нас я няма. Педиатърът ни обясни, че от нова година ще се слага инжекционно инактивирана полио, но още министерството не са я осигурили...що ли не ме изненадва...нямало и капковата форма. Не се знае до кога.

Общи условия

Активация на акаунт