С какво мажете тялото си след душ?

  • 3 308
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Какво предпочитате: лосион ,олио ,мляко? От коя марка сте доволни. въпросът ми е за нормална кожа. newsm78

# 1
  • Мнения: 4 916
Мляко за тяло за суха кожа (през зимата много изсъхва от парното).

# 2
  • Мнения: 6 958
Лосион за тяло  Peace Редувам ги тези 2'та...    bouquet

# 3
  • Мнения: 1 120
и на мен зимата ми е по-суха от лятото.сега я мажа с олиото на Джонсън.доволна съм.мажа се обилно и за 5 мин,кожата ми е попила всичко
лятото не излизам на вън,без да се намажа с някакво масло
кожата на лицето ми е страшно мазна,а на тялото страшно суха  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
и на мен зимата ми е по-суха от лятото.сега я мажа с олиото на Джонсън.доволна съм.мажа се обилно и за 5 мин,кожата ми е попила всичко

И аз така  Peace Джонсънс с алое използвам вечер и много ми харесва, също и на Cottage с грозде, ако ще излизам навън, защото попива веднага.

# 5
  • Мнения: 246
С един продукт на SVR - Topialyse fluid, френска козметика е, от рода на Ла Рош Посе, за много суха, атопична кожа. Много добре ми действа, а моята кожа, освен че е страшно суха, я подлагам и на солариум.  Flutter

# 6
  • Мнения: 664
Ползвам един медицински крем за суха и атопична кожа, без мирис, попива веднага...Предписаха го на детето и покрай нея и аз го почнах Simple Smile

# 7
  • Мнения: 224
Аз ползвам и трите и ги редувам според настроението. Имам олио на Johnson с алое и с него се мажа направо след баня, когато бързам. Имам мляко на Dove със светлоотразяващи частици, когато ще се показвам малко кожа Wink , имам и едно много хубаво мляко с аромат на диви роза на Weleda, а и за лятото имам по-лек лосион na Cottage с аромат на зелен чай. Еми май толкова  Embarassed

# 8
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз използвам всичко за мазане на Avon newsm80 coolcool  Hands Clap

# 9
  • Мнения: 9 063
Преди ползвах лосионите на Дав и Нивеа, но рядко.
Мажа се само по сухите места, където кожата ми е кофти.
Не обичам много много мазила след баня, ен се чувствам чиста някак си Rolling Eyes
Сега се мажа с автобронзант на Дав, но рядко, пред 2 дни някъде.

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ползвам след баня лосион,като нямам любима марка,редувам Дав,Джонсън,Бюбхен Hug

# 11
  • Мнения: 2 407
Лосион,но имам и мляко.

# 12
  • Мнения: 1 384
С лосионите на Ейвън, имам ги почти всички  Blush

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мажа задължително с лосион понеже навсякъде (лице и тяло) кожата ми е сухичка а и ходя на солариум...имам страшно много лосиони за тяло...Dove, Nivea, Burjois, Eveline, Oriflame, Yves Rosher, Johnsons... на някой марки имам даже по 2...повечето от лосионите са със светлоотразяващи частици и съм доволна... Peace

# 14
  • Мнения: 4 151
С лосион на AVON. Peace

Общи условия

Активация на акаунт