Спешно се нуждаем от перфузор!!!

  • 1 114
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте скъпи родители,
тъй като сега разбирам за този  форум на бг-мамма се обръщам към вас с молба ако може някой да помогне.
Детето ми се казва Валентин Маринов на 11 години, с една неуспешна трансплантация в Израел.Проблема ни е много сериозен.Счупи ни се тотално перфузора ,които ползваме от 8 години.Излишно е точно на вас да обяснявам колко неотложно е да се намери nov.Поръчали сме Келфер,които временно да реши проблема,но все пак перфузора ще ни е нужен.разбрах,че има и други деца с този проблем.Утре ще правят репортаж от Нова телевизия.Ще ги помоля да призоват за повече бройки,но не знам какво ще стане.Ако и аз мога с нещо да бъда полезна на вас,казвайте.

# 1
  • Мнения: 1 710
Ани, кажи с какво можем ние да сме полезни?

# 2
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180324.0
Това е темата на Ани Захариева в "Майки...".
Мисля,че с малко помощ бързичко ще се уреди въпроса.
Ани,успех!

# 3
  • Мнения: 4 195
Ани, кажи с какво можем ние да сме полезни?
Ако някой има, или знае друг някой да има перфузор за временно ползване, мисля, че това е, което Ани иска като помощ Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Мила Ани!
Гледах те по новините, ако мога да помогна с нещо, моля те пиши тук, от какво имате нужда освен от парички, разбирам че още събирате за операцията и за перфузор, аз ще намеря сметките ви и ще преведа сума! Толкова ми стана мило за твоето момченце, сърцето ми бие с твоето, стискам много палци, така искам да ни зарадваш, че Вальо е оздравял! Ако имаш нужда от разтоварване пиши и в седмичната ни тема, ще се радвам да те видя там. Милите ми вие, в какъв ужас сте принудени да живеете, и колко сте борбени и силни.  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 838
  bouquet,dnes vi gledah po nova televizia,i eto na kasmet zasi4am vi tuk.dokolkoto razbrah tozi aparat e mnogo skap,obarnete se za pomosht kam fondacia "protegni raka"{ot neia otpuskat pari za le4enie-chlenove sa slugiteli na prokredit bank}-eto vi telefon na slugitel ot bankata tuk v sf-02/8135128-kagete,4e se obagdate za pomosht ot fondaciata.pogelavam vi uspeh i mnogo mnogo kurag,dano vsi4ko se naredi .

# 6
Здравейте мили момичета. Безкрайно ви благодаря за подкрепата и силите които ми давате през последните дни. Сега след репортажа се надявам, че ще се намерят хора, които да ни помогнат не само на нас, но и на другите дечица като Вальо. Ще ви държа в течение.

# 7
  • Мнения: 1 710
И аз гледах репортажа, за съжаление тъжното е, че държавата се сеща за нас само когато ни дадат по телевизията. Ани, стискаме ви много палци, разбрах че сега имате пари поне за перфузор. надявам се високопоставените ни глави да се размърдат и помислят, как да закупуват по-модерни лекарства. пиши, с каквото можем ще помагаме.

# 8
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ани,видях по новините,че вече имате перфузор.
Много се радвам за вас. Добре,че още има Хора,които ги е грижа и за другите.
Стискаме ви палци и за по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт