Бърз въпрос за бишкотите на Плазмон

  • 1 197
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Мами става въпрос за бишкотите на Плазмон.  Днес купих един пакет, от кутия с 4 броя. Пакета е със сребриста опаковка, нищо не пише на нея, а на бисквитите отвътре не пише Плазмон, а "Primi Mesi". На кутията пишеше Плазмон, но беше различна, дълга и тънка. Досега купувах в малки пакетчета и на опаковката си пишеше всичко, а на бисквитите пишеше Плазмон. Бисквитките също са по-различни. Малко объркано стана, дано ме разбирате. Въпроса  ми е купували ли сте такива? А да знаете сайта на Плазмон? Търсих с Гугъл, но не намерих нищо. Сигурно се вманиячавам, но от фалшификати ми дойде до гуша. Далече ми е магазина и не мога да се върна сега.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 08:14 от Vivi

# 1
  • Мнения: 46 437
Това намерих. Бишкотите са 6 вида, имаше и едни в метална кутия- безглутенови, но тук не ги виждам  newsm78

И това в български магазин.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Никол Благодаря!!!
А къде да намеря всичките  видове? Не предполагах, че има толкова, тук където живея, нищо че съм на 20мин от центъра, няма детски магазини и явно затова не зная, че има и други разновидности.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
На 5-те кьошета има добре зареден детски магазин, също и в Зоната. Ако те устройват... Peace

# 4
  • Мнения: 209
аз също съм вземала такива!не мислех, че са различни!фалшиви ли са?

# 5
  • Мнения: 2 039
Мами става въпрос за бишкотите на Плазмон.  Днес купих един пакет, от кутия с 4 броя. Пакета е със сребриста опаковка, нищо не пише на нея, а на бисквитите отвътре не пише Плазмон, а "Primi Mesi". На кутията пишеше Плазмон, но беше различна, дълга и тънка. Досега купувах в малки пакетчета и на опаковката си пишеше всичко, а на бисквитите пишеше Плазмон. Бисквитките също са по-различни. Малко объркано стана, дано ме разбирате. Въпроса  ми е купували ли сте такива? А да знаете сайта на Плазмон? Търсих с Гугъл, но не намерих нищо. Сигурно се вманиячавам, но от фалшификати ми дойде до гуша. Далече ми е магазина и не мога да се върна сега.
Вземала съм ги същите,бебко още мърда  Mr. Green Joy Няма проблеми,супер са си,нямат разлика с другите  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
аз също съм вземала такива!не мислех, че са различни!фалшиви ли са?
Хахахха, не, на Ани майка й е изкукуригала вече. То притеснения, ама чак пък толкова???  #Crazy #Crazy #Crazy  Трябва да се взема в ръце.

Общи условия

Активация на акаунт